PDA

View Full Version : Jak stawać się lepszym graczem w R6?

animenatiONN
08-22-2019, 08:14 PM
Cześć Wszystkim! Niedawno zacząłem pogrywać w r6 ale pomimo moich chęci i nauki nie za bardzo posuwam się naprzód :(
Aktualnie sporo gram, czytałem sporo artykułów nt, gry i guidów, wziąłem nawet R6 Coaching (https://topfist.com/coachings/tom-clancy-s-rainbow-six-siege), oglądam sporo graczy na twitchu i youtubie i dalej nic, wciąż gram naprawdę słabo :(

Jakie wy macie pomysły by poprawić się w grze? po prostu gracie? analizujecie?

Gelurafal
08-23-2019, 12:45 PM
Nie ma chyba jednej metody bo dużo zależy od tego co chcesz osiągnąć zależy ci tylko na poprawie k/d czy wygranych meczach ? R6 to gra drużynowa i jeżeli chcesz wygrywać z coraz lepszymi najlepiej zacząć od znalezienia stałej ekipy z którą zaczniesz ćwiczyć. Jak masz ekipę trzeba określić jaką rolę pełnisz, bo w teamie musicie mieć jakieś zadania np: jak będziesz grał hibaną ale nikt w teamie nie zagra tacherem to w pewnych momentach nie wykorzystasz żadnych atrybutów swojej postaci. Najważniejsze to ćwiczyć i wyciągać wnioski z własnych błędów, z czasem stajesz się coraz lepszy. Jak grasz sam to musisz nauczyć się być elastyczny i dostosować się do tego jak grają randomy. Jak dobrze strzelasz to powinieneś być bardziej mobilny jak strzelasz słabiej grasz suportem i starasz się trzymać kąty na piksele itd.