PDA

View Full Version : Problem z aktywacją Assassin's Creed IV: Black Flag

mikomako22
07-06-2016, 02:47 PM
Witam na forum

Tak jak w temacie. Po zainstalowaniu gry, przy próbie aktywacji kodu, który jest nadrukowany na książeczce dołączonej do gry, otrzymuję komunikat: "Ten klucz CD lub klucz aktywacyjny został już użyty na innym koncie Uplay...". Grę kupiłem legalnie ponad rok temu jako zafoliowany box w sklepie z grami komputerowymi i odłożyłem na półkę, żeby czekała na "swoją kolej". Folia z pudełka została zdjęta klika minut przed instalacją, gra nie była nigdy wcześniej instalowana na inny komputerze ani nie rejestrowałem do niej kodu. Nie posiadam również innego konta Uplay. Napisałem w tej sprawie do supportu 30.06. ale do dnia dzisiejszego brak odzewu. Nr referencyjny 03424076

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Mikomako

UBI-Zuzu
07-06-2016, 03:15 PM
Cześć mikomako22, miło Cię widzieć na forum!

Czy próbowałeś wpisać klucz na dwa różne sposoby? Spróbuj proszę raz używając Caps Locka, a jeśli to nie zadziała, przytrzymując Shift. Powinno wejść za pomocą jednego z tych sposobów ;)

Zuzu

mikomako22
07-06-2016, 03:27 PM
Próbowałem wpisać kod z "caps lockiem" z "shiftem" i normalnie - nie działa. Starałem się aktywować go zarówno z panelu Ubisoft jak i klikając na ikonę gry w "Menu start". W tym drugim przypadku najpierw otrzymywałem komunikat, że podany klucz jest nieprawidłowy a później opisany powyżej.

Mikomako

UBI-Zuzu
07-06-2016, 03:50 PM
Poprosiłam wsparcie o zajęcie się Twoją sprawą, odpowiedź powinna wkrótce nadejść ;)

Zuzu

mikomako22
07-06-2016, 03:57 PM
Dziękuję

Mikomako

ukasz_100
03-09-2017, 07:55 PM
Witam,

Trochę późno ale nareszcie znalazłem czas aby zagrać w tą grę

Mowa o Assassins Creed 4 Black Flag

grę kupiłem jakieś 1,5 roku temu
właśnie siadłem aby ją zainstalować bo znalazłem trochę czasu na kontynuację mojej ulubionej serii

a oto 2 problemy

1 - error punkBuster (ale nie gram multi więcto nie problem - zresztą przeinstalowałem z płyty ponownie i chyba jest ok)

2 - PROBLEM Z KLUCZEM AKTYWACYJNYM !!!!!!!!!!!

GRĘ KUPIŁEM LEGALNIE, BYŁA W FOLII ROZPAKOWAŁEM TUŻ PRZED INSTALACJĄ

MAM NAPIS " KLUCZ CD LUB KOD AKTYWACYJNY JEST NIEPRAWIDŁOWY. SPRÓBUJ PONOWNIE"

Najpierw poczytałem fora itp, więc był CAPS był SHIFT były NORMALNE literki i cyferki

NIE DZIAŁA

PROSZĘ POMÓŻCIE MI TO UAKTYWNIĆ

GDZIE MAM NAPISAĆ I DLACZEGO TYLE OSÓB MIAŁO Z TYM PROBLEM

ZAPŁACIŁEM LEGALNIE ZA GRĘ I JESZCZE NIE MOGĘ GRAĆ

MASAKRA PROSZĘ O POMOC

DZIĘKUJĘ

UBI-Zuzu
03-14-2017, 01:37 PM
Cześć ukasz_100,

jeśli doświadczasz problemu z aktywacją klucza do gry, skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL), nasi konsultanci ustalą przyczynę problemu i doradzą, jakie czynności wykonać.

Zuzu

ukasz_100
03-15-2017, 05:05 PM
Dziękuję

Dzwoniłem właśnie do obsługi klienta
Okazało się że mój problem jest bardziej skomplikowany

mianowicie kod z gry uPlay przyjął i mogłem uruchomić grę ALE WERSJA MUSI BYĆ POBRANA Z uPLAY

NATOMIAST NA KODZIE Z PUDEŁKA - GRA Z PUDEŁKA _ NIE DZIAŁA

Dział pomocy technicznej zajmuje się już moją sprawą

DZIĘKUJĘ

KUFCIX123
05-28-2020, 07:10 AM
Chciałem sobie pograć w assassin creed black flag ale klucz wpisałem na koncie o którym zapomniałem. Nie pamiętam ani hasła ani nawet nazwy g-maila bo to było 6 lat temu więc. Co mam zrobić mam płytę ale tylko ten klucz mi nie działa.:mad::mad: