PDA

View Full Version : PKG KIELISZEK : Polska społeczność w Division 2 (I innych)

WkurzonySzkot
08-27-2019, 06:09 PM
PKG Kieliszek to społeczność dedykowana grom na platformie PC.
Jesteśmy gildią składającą się z dojrzałych i dorosłych osób, które poprzez wspólną grę i wielogodzinne rozmowy,chcą stworzyć przyjazną atmosferę a przede wszystkim miejsce dla Polskich fanów gier,
Głównym naszym celem jest brak spin i Wesoła atmosfera. W Każdej grze w jaka gramy.

★Dlatego postanowiliśmy Otworzyć nowy klan w Division 2 :)

★ Znamy się od dłuższego czasu i przegraliśmy wspólnie ogromną ilość godzin w takich grach jak Destiny 2, The Division, WoW czy Monster Hunter World, Dayz, I więcej i więcej Od Football Managera Po Simsy a nawet PAsjans Online.
★ Stawiamy na graczy każdego rodzaju przyjmujemy z otwartymi ramionami osoby, które po prostu wspólnie chcą spędzić czas w grze lub grac Hardcore Raidy zawsze sie ktos znajdzie
★ Poszukujemy osób pełnoletnich, ale potrafimy zrobić wyjątek, jeśli osoba poniżej 18 roku życia swoją postawą i zachowaniem na to zasługuje.

★kreatywność, chcemy się w jakiś sposób wyróżniać od innych klanów, ( społeczność, zasady wewnętrzne klanu, turnieje, eventy i wiele innych smaczków które póki co zachowamy dla siebie), niż wyłącznie latanie w grupie robiąc misje strefy mroku itp, mimo sporego doświadczenia doskonale wiemy że każda nowa osoba może coś wnieść wartościowego dla nas, więc zawsze warto każdego wysłuchać.

★Panuje u nas atmosfera zabawy żartów ale nigdy to prze nigdy nie pozwalamy na, poniżanie innych,
obrażanie jest surowo zabronione

★Kontakt W grze WkurzonySzkot Lub Lachero83
Discord To samo

★ Posiadamy zorganizowany serwer Glosowy
Nasz discord : KLIKNIJ TUTAJ DOSTANIESZ CIASTKO :D (https://discord.gg/jWfQV22)

FragerAS
08-27-2019, 06:30 PM
Jestem chętny do gry, dopiero co kupiłem the Division 2 i szukam graczy do wspólnej rozgrywki. Wcześniej nie grałem w gry z tej serii. 19 lat.

Trapp__PL
08-31-2019, 06:29 AM
Witam czy jest możliwośc współpracy z waszym klanem w ramach raidu, dz itp prosze o kontakt w tej sprawie

WkurzonySzkot
09-03-2019, 01:13 PM
https://i.imgur.com/OwHkKgl.png