PDA

View Full Version : Znane Usterki - OTWARTA BETA

UBI-Zuzu
11-24-2015, 03:14 PM
Cześć!
Oto wątek, w którym prosimy o raportowanie napotkanych w Otwartej Becie bugów i usterek (można to robić również za pomocą oficjalnego formularza)
Stąd będziemy zbierać dane, informować oraz oferować rozwiązania.

[EDIT#1]
Wiemy, że obecnie (24.10, 16:20 czasu polskiego) występują problemy z matchmakingiem. Pracujemy nad tym, by problem rozwiązać najszybciej jak się da.
Będziemy Was informować na bierząco.
[EDIT#2]
Problem z matchmakingiem został rozwiązany.

WielkiSzu.
11-24-2015, 06:14 PM
Po paru godzinach gry to tak:

- kolana kolegi w trakcie gry, w pewnym momencie zaczęły się okręcać na lewo i prawo, i rozciągały się na 2m (zdarzyło to się 2 razy).
- postacie np. podczas oblężenia "w domu", w garażu czasem przenikały przez bramę, dzięki czemu widać było ich położenie.
- no i przy błędach z połączeniem czasem nie można było wyjść z lobby.

wikt0or
11-24-2015, 06:18 PM
matchmaking nie istnieje od 30min nie ma możliwości ropoczecia rozgrywki, w CBT było juz lepiej.

PL_B4cK-1stCav
11-25-2015, 03:51 PM
Ja mam problem z odpaleniem gry. Wczoraj pobrałem i dziś powinienem mieć już dostęp ale cały czas mam napisane "Pobrane przed premierą" i tyle. Dziś grę pobrałem 2 raz i dalej to samo, szukam rozwiązania tego problemu i chciałbym w końcu zagrać.
Mam Ten sam problem Gra miała wystartować o godzinie 16:00 i nadal nic...

UBI-Zuzu
11-25-2015, 06:04 PM
Cześć wszystkim,
w tym wątku poinformowaliśmy, w czym rzecz:
http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/77-Otwarta-beta-op%C3%B3%C5%BAniona

maverek88
11-25-2015, 06:22 PM
Cześć Wam, Chcę wytestować RS: Siege, ale po ściągnięciu w UPlay nie mogę uruchomić gry.Wyśwetla mi błąd, że "Ta gra nie miała jeszcze swojej premiery. Będzie dostępna zaraz po niej"
Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje ?

UBI-Zuzu
11-26-2015, 01:24 PM
Cześć Wam, Chcę wytestować RS: Siege, ale po ściągnięciu w UPlay nie mogę uruchomić gry.Wyśwetla mi błąd, że "Ta gra nie miała jeszcze swojej premiery. Będzie dostępna zaraz po niej"
Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje ?

Odpowiedziałam Ci na wiadomość prywatną ;)
W linku podanym przeze mnie w poście powyżej można przeczytać, że otwarcie bety zostało opóźnione - to właśnie z tego powodu nie możesz się połączyć.

Michel_Blade
11-27-2015, 06:38 PM
Siema,
nie pograłem za wiele, ale za to napotkałem masę problemów. Bardzo to niepokojące.
1. Gra/UPlay informuje mnie, że moje sterowniki są stare. Sprawdziłem i faktycznie były. Zrobiłem update i dalej to samo. Ciągle mi wyświetla tę informację.
2. Część UI znika, lub po prostu nie reaguje. Najczęściu jest to po dołączeniu do gry, ale przed rozpoczęciem meczu. Nie ma przycisku pozwalającego wybrać operatora, oraz nie ma opcji. Czasami pomaga zmiana okna (AltTab), lub zmiana opcji wyświetlania z fullscreen na window. Ale nie zawsze.
3. Udało mi się rozpocząć raptem trzy gry na jakieś 30 prób.
4. Podczas jednogo z meczy gra wyrzuciła mnie z serwera (connection failure).
Jakieś pomysły co zrobić by faktycznie można było zagrać?

Michel_Blade
11-27-2015, 07:14 PM
Kolejny problem.

5. Nie dostaję żadnej nagrody po ukończeniu gry, ani expa ani tych nieśmiertelników.

WielkiSzu.
11-29-2015, 12:07 PM
team kill - przy zabiciu przez swojego kompana z drużyny dostaję -1 w deadach, a powinno być tak, że osoba zabijająca swojego kolegę z teamu dostaje -1.

Lugresky
11-29-2015, 05:19 PM
Dobrze pokazuje bo zginąłeś więc masz w DEATH -1, osoba robiąca team kill dostaje -120 punktów o ile się nie mylę.

Czlowiek84
11-30-2015, 02:25 PM
Witam.
Mam problem z połączeniem konkretnie
ERROR CODE 3-0x00030089
Ktoś coś wie w temacie bo szukałem już wszędzie
Platworma PS4
Pozdrawaim

bluerobot1
11-30-2015, 08:46 PM
Mam ten sam problem co Czlowiek84 napisaliście że problem został naprawiony ale u mnie ciągle jest problem co chwile powiększa mi sie licznik czekania na połączenie.
Prosze o pomoc.

UBI-Zuzu
11-30-2015, 09:01 PM
@Czlowiek84, @bluerobot1

Chwilowo żadne serwery nie są dostępne dla graczy, bo Beta już się skończyła a pełna wersja gry nie zostałą jeszcze odblokowana.
Serwery pełnej gry ruszają jutro o szóstej rano polskiego czasu.

Także warto pójść spać wcześniej a od jutra rana walczyć z terrorystami ;)

Wszystkim, którzy podali napotakne usterki i problemy w becie, serdecznie dziękuję. Przekazałam twórcom, z czym mieliście problemy.
Jeszcze raz, wielkie dzięki!

Zuzu