PDA

View Full Version : Aktualizacja

H3llGat3e_LW
07-13-2016, 02:48 PM
Witam,

Dlaczego ja mam aż 18GB do pobrania WTF??

Proszę o odpowiedź.

UBI-Zuzu
07-13-2016, 03:18 PM
Cześć SAT_H3IIGat3ePL,

na jakiej platformie wyświetla się taka zawartość do pobrania?

Zuzu

H3llGat3e_LW
07-13-2016, 03:21 PM
Na platformie PC
Znajomi mieli po 300MB

UBI-Zuzu
07-13-2016, 03:23 PM
W takim razie spróbuj proszę reinstalacji klienta Uplay i rozpoczęcia pobierania ponownie - powinna wówczas pojawić się normalna "waga" aktualizacji.

Zuzu

H3llGat3e_LW
07-13-2016, 03:26 PM
Chyba sobie odpuszczę bo już mam pobrane 6GB a znając dopracowanie wszyskiego nie mam zamiaru od nowa pobierać 20GB gry.

UBI-Zuzu
07-13-2016, 03:30 PM
Reinstalacja klienta Uplay nie oznacza konieczności pobierania gier od nowa :)
Przy odinstalowaniu Uplay zostaniesz zapytany, czy chcesz odinstalować Uplay z grami czy też samego Uplaya. Wystarczy zaznaczyć, że chce się odinstalować sam Uplay, pobrać klienta ponownie ze strony, zainstalować i wszystko powinno działać.

Zuzu

H3llGat3e_LW
07-13-2016, 03:34 PM
Wygląda na o że na nowo mi ściąga grę. Już brakuje mi sił i słów ciągle jakiś problem. Ale rozwiązania brak. Ceny gier wysokie ale pomoc znikoma za tą kasę tylko jakieś zmiany w postaciach a nie w trybie rozgrywki. Oszustów pełno i się śmieją że to my uczciwi gracze nie potrafimy grać. Szkoda słów naprawdę. Opadają ręce.......

Pozdrawiam.

unk4ss
07-13-2016, 09:16 PM
Wygląda na o że na nowo mi ściąga grę. Już brakuje mi sił i słów ciągle jakiś problem. Ale rozwiązania brak. Ceny gier wysokie ale pomoc znikoma za tą kasę tylko jakieś zmiany w postaciach a nie w trybie rozgrywki. Oszustów pełno i się śmieją że to my uczciwi gracze nie potrafimy grać. Szkoda słów naprawdę. Opadają ręce.......

Pozdrawiam.

+1

Zamiast skupiać się na malowaniach, zawieszkach i innych niezbędnych rzeczach zajęlibyście się dopracowaniem gry. Przywrócić balans broni sprzed aktualizacji (rozdział granatów/c4), osłabić pompy (pompą się ginie na raz przez pół budynku czasem), osłabić postacie OP (blackbeard),wyłapać i zbanować cheaterów, poprawić błędy gry znane od premiery.. Podejrzewam, że większość graczy wolałaby takie posunięcie (szczególnie cheaterów i bugi) nawet kosztem przesunięcia sezonu.

Inna sprawa - jak dokładnie działa karanie teamkillerów ? wiem jakie są kary; natomiast w jakich warunkach jest pierwsza kara ? czy jeśli przypadkiem ubiję dwóch swoich to wylecę i nie pomogę teamowi przez najbliższe 15 min ? czy jakieś inne kryteria ?

cropky
07-14-2016, 07:13 AM
Zbalansowanie postaci? Jakie? W nocy Thermite wywalam cały magazynek w Roooka i co? On żyje i ma 3/4 życia, a ja ginę po jednym strzale z jego strzelby z takiej odległości, że chyba Glaz miałby problem, żeby ze snajperki trafić!
Co więcej. WYSYP cheterów! Gość PULSE pozabijał nas wszystkich na zewnątrz budynku (nawet nie udało się nam zbliżyć) strzelając raz do każdego z nas! Po czym w rundzie drugiej został usunięty z rozgrywki. "[NICK] został usunięty z rozgrywki"-ale nie przez FairFaight (przynajmniej nie było tak napisane). Inna sytuacja. Gość wyskakuje przez okno i od razu strzela nawet nie będąc jeszcze na zewnątrz. Efekt - ginę. Bez szans na jakąkolwiek reakcję!

https://youtu.be/cnygS4Ka92I

Nowe (dla mnie) zjawisko z wczoraj. Wchodzę do gry po kilkunastominutowym oczekiwaniu, dołącza mnie do istniejącej rozgrywki przy stanie 0-2 i oczywiście jako widza! Po czym goście głosują za wyrzuceniem mnie z rozgrywki i siebie nawzajem. Wylatuję. W grze swobodnej to nie problem (no może taki, że straciłem czas), ale w rankingowej dostanę karę. Tylko za co? Za to, że jacyś idioci głosują i wyrzucają?

Triss.
07-14-2016, 08:50 AM
patologia tej gry jest to żeby stworzyć poczekalnie ze znajomymi trzeba mieć adres publiczny! (2-0x0000e000) to jest jakaś kpina... tyle kasy wydane i jeszcze dodatkowe wymagania musze spełnić... a co jeśli dostawca usługi nie oferuje adresu publiczego co wtedy ma gracz zrobić? nie było nigdzie napisane przed kupnem gry jakie sa DOKŁADNE wymagania sieciowe, może by tak zwrot gotówki?
ŻADNA inna gra tego nie wymaga!

UBI-Zuzu
07-14-2016, 12:31 PM
Cześć wszystkim,

dziękuję Wam za podzielenie się opinią na ten temat. Rozumiem Wasze zdenerwowanie i doplinuję,żeby zespół o tym usłyszał.

Zapewniam jednocześnie, że zespół traktuje pracę nad poprawkami bardzo poważnie i będą kontynuować wspieranie gry poprzez kolejne aktualizacje.

Niestety nie mogę ujawnić szczegółów wyjaśniających sposób działania systemu kar za teamkill - by utrudnić graczom zabijających członków swojej drużyny specjalnie wymyślenie sposobów omijania kary. Co mogę powiedzieć, mechanizm kar za to przewinienie został starannie przygotowany i wierzymy, że jest w stanie odróżnić złośliwe zabijanie od zwykłego błędu. Gracze przestrzegających zasad fairplay nie powinni się nieczego obawiać.

Zuzu

NG_POETA
07-14-2016, 02:27 PM
Więc jak już wszystko zostało powiedziane to jeszcze ja podsumowując swoje odczucia wyleję żal swój na tym forum choć nie wiem ile to da bo już co do wystających części ciała to nawet nie wrzucam filmów bo nie ma żadnej reakcji na to że te filmy są gdzieś przekazywane. Po pierwsze wrócić do ustawień z sezonu pierwszego, jak już zostanie przywrócona konfiguracja z 1 sezonu to popracujcie nad wystającymi częściami ciała przez ściany, jak już dacie sobie radę to dopracujcie antycheat i jak już to wszystko uda się zrobić to jedyne co możecie zrobić w kolejnych sezonach to tylko dodajcie operatorów i nic więcej w grze nie zmieniajcie i będzie super a jak by czasem znalazła się chwilka czasu to możecie się bawić w zawieszki i inne mało przydatne w grze taktycznej ozdoby no i oczywiście na bieżąco delikatnie poprawić to co tworząc grę umknęło uwadze lub nie dało się wyłapać w trakcie testów choć jak dla mnie to przed kolejnym sezonem można by było zrobić 2 dniową betę aby gracze mogli przetestować i ewentualnie dać znać co przed oficjalną publikacją poprawić. I ja po tym wszystkim i pewnie moi koledzy z team-u będziemy wdzięczni .

cropky
07-15-2016, 10:09 AM
Moje ******** sięga dziś zenitu. **********grę! Wiecie jak wygląda wasze zbalansowanie drużyn? Gość gra Buckiem, przeładowuje broń, strzelam do niego z broni Thermite i co? Zdążył przeładować i mnie zabić! Jak do **** nędzy?????? Drugi przypadek z dziś. Wpada nas 2 na jednego gościa, strzelamy do niego i giniemy obaj! Jak????? Trzeci przypadek. Gość jest na zewnątrz i ze strzelby strzelił sobie w okno. I co? Ginę, mimo, że od okna (zasłoniętego barierą) stałem ładny kawałek!
W dalszym ciągu jest różny widok dla graczy. Niektórzy widzą wcześniej - nie wiem czy to zależy od odległości od serwera??? Bo jak wytłumaczyć, że gość wyskakuje z za rogu ledwo kawałek i z mojego widoku tylko tyle widać, a z powtórki i jego kamkill widać, że wyszedł prawie do połowy i dopiero strzelał! I potwierdzę to co ktoś tu już zgłaszał. Grałem Montague, wchodzę do pomieszczenia przodem do gościa i ginę. Z powtórki wynika, że wchodziłem bokiem!
O **** rozbić te wasze poprawki! Pora olać tą grę bo tak jak ludzie piszą macie nas graczy głęboko w poważaniu! Jakieś pierdoły zawieszki, malowania! Komu to potrzebne? Dzieciom neo?? A wystające ze ścian kończyny jak były tak są!
Tym bardziej mam nerwa, że zakupiłem 2 kopie waszego ***** z season pass dla mnie i dla syna. Jestem podwójnie w plecy!
@UBI-Zuzu mam nadzieję, że przekażesz to waszemu zespołowi nieudaczników! Zatrudnijcie wreszcie prawdziwych koderów i prawdziwych testerów!

***** over 40 gracz.

PS.
No ja ******** Wpada gość do pomieszczenia, strzelam w niego cały magazynek, a on zabija mnie nożem! WTF?!?!?!?!?

H3llGat3e_LW
07-15-2016, 12:17 PM
Witam,

Takie pytanie: Czy ktoś jeszcze czyta to forum oprócz UBI-Zuzu z Ubisoft?? Mam odczucie że powiedziane jest przez jakiegoś gościa wyżej cytuje "Pisz im pierdoły że się staramy i poprawimy wszystko".

A teraz drugie pytanie: Co jest problemem utworzenia serwera bliżej polski a nie dopiero w Holandii a poza tym na cały świat jest tylko 22 serwery?? Bynajmniej wynika z tej strony http://azurespeed.com/Azure/Latency

A może dajcie ludziom dostęp do tworzenia serwerów tak jak jest to zrobione w Battlefiled i dać tą wolność odległości. Ja się nie dziwie że jest tylko problemów skoro dzieli nas taka odległość a poza tym jesteśmy na końcu tego łańcucha połączenia i pingi z kosmosu. Połączenie szerokopasmowe czym tu się tłumaczyć dla mnie niema różnicy. Grałem na szerokopasmowym i na obecnym LTE dwóch operatorów o szczerze nie widzę różnicy.

Drodzy koledzy nie ma co się denerwować bo sądzę że i tak nas oleją bo jest nas za mało a poza tym my płacimy w PLN i nie będziemy płacić z swojej kieszeni za jakieś zawieszki i duperelki. Natomiast płacenie w EUR o jest inna sprawa bo my za zawieszkę zapłacimy np. 30PLN a niemiec ~6EUR to jest chyba różnica więc wychodzi na to że my jesteśmy dochodowi bo dla niektórych te 30PLN to dużo.

My się możemy nie znać na kodowaniu i tworzeniu gier ale BEZ GRACZY wy też przestaniecie istnieć bo kto kupi wasze gry skoro nie dajecie na samym stracie a poz tym dla mnie o jest takie porównanie ( nie chce nikogo obrazić ) pracownika biurowego (UBISOFT) do pracownika na lini (my gracze) gdy przechodząc obok siebie ciężko powiedzieć "Dzieńdobry" przez pracownika biurowego, a dlaczego bo oni sobie myślą że jak chodzą w cywilkach to już są szlachtą ale powiem tak gdyby nie pracownik na lini to i biurowy a nawet dyrektor nie miał by pracy.

Pozdrawiam wszystkich graczy i gratuluje wytrwałości w tak ciężkich bojach :)

cropky
07-17-2016, 09:36 PM
"Ogólne poprawki i ulepszenia
Zrównoważenie siły operatorów "

Tak? To proszę. Pomijam, że gość wyskoczył za okno i nie celując we mnie trafiał mnie (co widać po wskaźniku u mnie), ale JAK do jasnej Anielci strzały w jego głowę nie zabiły go? Widać to dokładnie na filmie - specjalnie zatrzymałem na moment! Co on ma? Pancerną czapeczkę?

https://youtu.be/sEdh5tnvlj8

UBI-Zuzu jak mamy się nie wnerwiać, nie kląć skoro z poprawki na poprawkę jest gorzej? Mam nadzieję, że przekażesz ten film bo moje doświadczenia z waszym automatem ze zgłoszeń nie są pozytywne. ŻADNEJ ze zgłoszonych przeze mnie spraw nie raczyliście nawet oglądnąć - co widzę po liczniku odtworzeń.

UBI-Zuzu
07-18-2016, 08:59 AM
Witajcie,

dziękuję za Wasze kolejne opinie, jak zapewniałam wcześniej, zostana one przekazane właściwym osobom z zespołu.

@SAT_H3llGat3ePL , zaglądają, natomiast ja jestem w tej chwili jedyną osobą odpowiedzialną za nadzorowanie forum, dlatego ze mną macie do czynienia najczęściej ;) W razie, gdy personel forum się poszerzy, zostaniecie o tym powiadomieni, a nowa osoba będzie Wam przedstawiona ;)

Zuzu

Triss.
07-19-2016, 02:20 PM
Cześć wszystkim,

dziękuję Wam za podzielenie się opinią na ten temat. Rozumiem Wasze zdenerwowanie i doplinuję,żeby zespół o tym usłyszał.

Zapewniam jednocześnie, że zespół traktuje pracę nad poprawkami bardzo poważnie i będą kontynuować wspieranie gry poprzez kolejne aktualizacje.
Zuzu
jest szansa na zmiane kodu sieciowego gry i wyeliminowanie błędu 2-0x0000e000?
może ponownie uruchomię grę i zagram ze znajomymi...

UBI-Zuzu
07-19-2016, 03:14 PM
Cześć Triss.,

z czego pamiętam kontaktowałeś się z naszym wsparciem technicznym w tej sprawie. Rozumiem zatem, ze problem nadal ma miejsce?

Zuzu

Triss.
07-20-2016, 11:33 AM
Cześć Triss.,

z czego pamiętam kontaktowałeś się z naszym wsparciem technicznym w tej sprawie. Rozumiem zatem, ze problem nadal ma miejsce?

Zuzu

dokładnie zostało zdiagnozowane dlaczego występuje ten problem. Aders prywatny przyznawany od dostawcy, support określił że u operatora mam zmienic adres na publiczny, ale mój dostawca tego nie oferuje... poza tym czytałem na internetach że adresy publiczny i prywatny mają swoje wady i zalety ale prywatny jest bezpieczniejszy i dlatego bym go nie zmieniał. Kupując gre nie było NIGDZIE wymienione że gra potrzebuje specjalnych wymagań internetowych! To gdzie mam sie zgłosić po zwrot pieniędzy za gre? :confused:

UBI-Zuzu
07-20-2016, 11:55 AM
@Triss,

przykro mi słyszeć, że tak się ma sprawa i że chcesz zwrócić grę. Jeśli chcesz to zrobić, udaj się proszę w tej sprawie do sklepu, w którym ją nabyłeś.

Zuzu

Triss.
07-20-2016, 05:05 PM
@Triss,

przykro mi słyszeć, że tak się ma sprawa i że chcesz zwrócić grę. Jeśli chcesz to zrobić, udaj się proszę w tej sprawie do sklepu, w którym ją nabyłeś.

Zuzu

każdy wie że to praktycznie nie możliwe w dodatku na steam, wypadało by sie bawić w rzecznik praw konsumenta żeby coś uzyskac ale nie mam na to czasu także tym ubi wygrywa, ale wracając do błędu sieciowego z lobby nie otrzymałem od cb wiadomości na ten temat więc raczej gra nie zostanie naprawiona. a tego nie rozumiem dlaczego jako jedyna gra na rynku wymaga adresu publicznego...

PS do cb zuzu nic nie mam ale jako klient nie wytrzymuje z ta patologią w UBI