PDA

View Full Version : Zapomniane kody na Google Authenticator

NotMrPit.-
12-21-2019, 12:05 AM
Dzien Dobry,

W dniu dzisiejszym chcialem zalogowac sie na to konto na ktorym teraz jestem i zagrac w gre Rainbow Six Siege lecz chcialem zmienic nazwe uzytkownika oraz zdjecie profilowe,zapomnialem e-mailu do konta bo konta bardzo dawno nie uzywalem lecz po 2 godzinach znalazlem email przypisany do konta,moim oczom ukazalo sie kody z Google Authenticator do ktorych juz niestety nie mam dostepu gdyz mialem je rok temu zapisane na komputerze i nie mam dostepu do tego konta,mam pytanie czy moglibyscie mi jakos pomoc sie zalogowac do mojego konta UPlay posiadam adres e-mail przypisany do mojego konta oraz normalnie moge sie zalogowac do konta przez UPlay gdyz nie mam w ogole tych kodow z Google Authenticator i martwie sie bardzo o swoje konto,tak jak mowilem mam dostep do e-mailu,mam dostep do gier z konta oraz na forum lecz gdy chce zmienic dane to musze sie zalogowac do konta i wlasnie te kody mnie dobijaja gdyz ich juz od dawna nie posiadam prosilbym o wylaczenie weryfikacji dwuetapowej na mojej koncie prosze