PDA

View Full Version : Problem z kupioną grą

Boogey966
07-13-2016, 07:47 PM
Witam, kupiłem The Division przez sklep Ubisoftu (z uplay) i gra nie pojawia mi się w bibliotece. Mam potwierdzenie kupna na mailu, z mojego konta pieniądze znikły, a gry jak nie było tak nie ma. Ani klucza, ani nic. Jak można to załatwić?

EDIT: Okej, sprawdziłem, okazało się, że kupiłem season pass, a nie mam podstawy gry. W gąrącej wodzie kąpanie

Czy da się zwrócić zakupione season pass, żeby móc kupić podstawkę?

UBI-Zuzu
07-14-2016, 11:50 AM
Cześć Boogey966, witaj na forum!

Tą sytuację najlepiej będzie skonsultować z polskim przedstawicielem sklepu Ubisoftu. Możesz to zrobić dzwoniąc pod numer: 22 306 00 63 lub możesz również napisać zgłoszenie tutaj. (https://support.ubi.com/pl-PL).

Zuzu

LwieSercePL5
01-11-2017, 10:04 AM
Witam. Jestem tu nowy, witam wszystkich. Napotkałem pewien problem. Kupiłem nową grę na PlayStation 4 TOM CLANCY'S THE DIVISION GOLD EDITION z zawartością Season Pass, tylko jak wpisuje kod na Playstation Network wyskakuje że kod został wykorzystany.Jednak na pewno nie przeze mnie. Istnieje możliwość sprawdzenia tego kto wykorzystał kod i czy w ogóle został wykorzystany, lub czy kod nadany został prawidłowo? Z kim ewentualnie się kontaktować w tej sprawie?

UBI-Zuzu
01-12-2017, 12:20 PM
Cześć LwieSercePL5, witaj na forum!

Jeśli tak jak mówisz i problem dotyczy nowej gry (która była w folii), wówczas taki przypadek należy zareklamować u sprzedawcy, u którego nabyłeś grę.

Zuzu