PDA

View Full Version : Ciągłe spadki ze stałych 50-60 fps do 0.

SofierPL
12-26-2019, 02:53 PM
Witam zakupiłem niedawno grę the division 2. Mój komputer w pełni spełnia wymagania gry podane przez producenta. Niestety nie idzie w to grać ustawiłem wszystko co się da pod jak najlepszą wydajność gry kosztem grafiki lecz wciąż są spadki fps do 0. Zna ktoś jakiś magiczny sposób by to naprawić (próbowałem już wielu, które znalazłem na google/youtube lecz nic nie pomogło). Zastanawiam się czy nie pisać do supportu o zwrot gotówki bo zapłaciłem za grę a nie pokaz slajdów..

Bluslaw
12-29-2019, 05:30 PM
Właśnie miałem pisać taki temat ale widzę że kolega ma podobny problem.
Nawet na najniższych ustawieniach gdzie grafika praktycznie nie istnieje dzieje się dokładnie to samo.
Spadki FPS do 0 lub 1-5 gdzie średnio utrzymuje się w granicach 50-60 fps i chodzii płynnie nawet na wyskokich ustawieniach

Mój komputer to:
Inter Core i5-6400 CPU 2.7Ghz
8Gb Ram
GeForce GTX 970 4GB
System Windows 8.1 Pro

Dodam jeszcze że nie da się normalnie wyłączyć gry... Zawiesza się, trzeba wyłączać z menadżera urządzeń... Po czym wyskakuje okienko "wyślij raport o błędzie"

SofierPL
01-05-2020, 05:35 PM
Też muszę z menadżera zadań wyłączać grę z wyjątkiem jak ustawie wszystkie opcje na najniższe/wyłączone. Próbowałem zmiany rozdzielczości na mniejszą to spadki do 0 zdarzają się rzadziej (użycie procesora spadło z 100% do 25%) ale dalej występują. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kochane ubi oczywiście jak zawsze ma wszystko w dupie byle pieniążki zgarniać...