PDA

View Full Version : Otwarta beta opóźniona

UBI-Zuzu
11-25-2015, 04:26 PM
Jesteśmy świadomi usterek związanych z matchmakingiem oraz łącznością na wszystkich platformach. Z tego powodu opóźniamy Otwartą Betę i zmieniamy status obecnych betatestów na Zamknięty. Przepraszamy za opóźnienie i zapewniamy Was, że naprawienie tych usterek jest dla nas sprawą priorytetową. Będziemy Was informować regularnie o poprawkach, które będziemy cały czas nanosić na grę.

potek66
11-26-2015, 04:40 PM
Minęło ponad 24 godziny i dalej nic, zero odpowiedzi, jak idą postępy... Czy istnieje możliwość ażeby ci którzy sciągnęli grę i chcą ją przetestować mogli to zrobić? Bo jak na razie to zero odpowiedzi z waszej strony, jeśli tak chcecie mnie zachęcić do kupna to ja odpadam NIE DZIĘKUJE..

UBI-Zuzu
11-27-2015, 11:40 AM
Minęło ponad 24 godziny i dalej nic, zero odpowiedzi, jak idą postępy... Czy istnieje możliwość ażeby ci którzy sciągnęli grę i chcą ją przetestować mogli to zrobić? Bo jak na razie to zero odpowiedzi z waszej strony, jeśli tak chcecie mnie zachęcić do kupna to ja odpadam NIE DZIĘKUJE..

Informujemy, jak tylko mamy o czym informować.

Beta została włączona wczoraj popołudniu (http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/82-BETA-otwarcie-serwer%C3%B3w?) i teraz hula aż miło ;)