PDA

View Full Version : Pomocy hakowanie

olekkosa
03-21-2020, 09:16 PM
Na jednym z moich kont ktoś się włamał.Cały czas zmieniam na tym koncie email i hasło ale cały czas się loguje .W ostatnie dni chciałem sobie kupić coś w sklepie uplay ale dostałem wiadomość na email że nie moge nic kupować bo próbowałem ich oszukać finansowo a to przecież to nie byłem ja.Mam weryfikację dwuetapową na koncie i dalej się loguje.Co jakieś 10 logowań zmienia sobie IP i ja po prostu już tak nie moge. Napisałem ogłoszenie do ubisoft i dalej nie dostałem odpowiedzi,na facebooku też.Ten ktoś włamał mi się też na prywatnego emaila i tak przeszedł weryfikację 2-etapową.
Proszę poradzcie mi co mam zrobić bo nie chcę stracić konta ani wiecęj się stresować.

rMiral
07-22-2020, 08:07 PM
Postaraj się odłączyć wszystkie konta z ubisoft typu Twitch. Sprawdź także ostatnie logowania na facebooku zobacz IP wpisz w internet i poszukaj jakiś informacji. Może jest to jakaś grupa hakerska. Miałem taką samą sytuacje tylko, że z kontem Epic Games i wkradli mi się tak, że była tylko jedna strona wyjścia. Postaraj się także( oczywiście jeżeli masz jeszcze dostęp) tymczasowo wyłączyć konto e-mail, aby hakerzy nie mogli nic na nim dalej robić. W trakcie, gdy już skontaktujesz się a ubisoft support będziesz musiał podać identyfikator zamówienia conajmniej dwóch gier, które zakupiłeś na to konto (mogą być darmowe) Chodzi tu o ciąg liter i cyfer . Przynajmniej ja to tak musiałem zrobić i odzyskałem dostęp do konta ubisoft w dosłownie 2 minuty.