PDA

View Full Version : problem w dark zone ( strefa mroku) problem z klasa i przejsciem na swoja strefe

ociu_pl
07-27-2016, 08:29 AM
Witam Forumowiczow przejde do konkretu pisalem juz do ubisoftu ale na ich odp doczekac sie to lepiej przeladowac sobie w glowe... borykam sie z problemem wprowadzono teraz klasy do wyposzenia ostatnio mialem klase przedzial 160-200 mialem klase 178 nagle wyzucilo mnie do klasy 200+ gdzie wogole nie szlo grac kazdy pionek mnie zabijal pisalem do ubisoftu oczywiscie sam musialem sie napocic zeby dorownac do poziomu 200 ... po 2 tygodniach mialem poziom juz 214 az tu nagle wyzucilo mnie do klasy 231 + to jest chore nie da sie wrocic do swojej klasy mroku daje na ps4 grupa i wroc do swojej klasy mroku i nic nie da sie gra zaczyna mnie wkurzac i poprostu mnie od siebie odepchnela bo zamiast grac sie wkur.... bo kazdy mnie zabija niewiem co jest grane mam poziom 214-216 powinienem byc w przedziale 200-230 a nie 230+ gdzie gracze maja 250 poziom... no bez jaj ta gra to powoli robi sie nudny badziew. prosze o pomoc ...

UBI-Zuzu
07-27-2016, 09:36 AM
Cześć ociu_pl, witaj na forum!

Ranga DZ zależy od:
-wyekwipowanego sprzętu (napierśnika, maski, nakolanników, rękawic i kabury)
- sprzętu w Twoim inwentarzu (napierśników, masek, nakolanników, rękawic i kabur)
-sprzętu w schowku (napierśnika, maski, nakolanników, rękawic i kabur)
-broni o najwyższej punktacji, która znajduje się w Twoim posiadaniu, niezależenie, czy jest ona wyekwipowana, znajduje się w Twoim inwentarzu bądź w schowku.

Mam nadzieję, że wyjaśniło Ci to, jak działa punktacja DZ ;)

Zuzu