PDA

View Full Version : Can i get my elo back?????????

HotJulka69
04-02-2020, 01:38 AM
Witam z mojego konta zniknęły punkty i 4 ostatnie wygrane mecze zostały zaliczone do przegranych po mimo wygranej.
Nie są to punkty zabrane z powodu grania z osobami które cheatowały poniewaz gram ze swoimi znajomymi a i dodajac do tego w zeszylm sezonie otrzymalem komunikat z jakiego powodu mi zabrano punkty byl to cheater i miałem wyraznie napisane twoje punkty zostaly zmienione o -70 z powodu grania z cheaterem.Ale ten mecz sie nie zaliczyl nawet do porzuconych a w tym przypadku mam 4 porzucone tak jakbym wyszedł z nich i nie jest to miłe gdy poswiecasz swoj czas na grę wygrywasz a nastepnego dnia nie masz tych punktow o ktore grales te parę godzin.I jeszcze miałem w tym sezonie taka sytuacje ze miałem napisane initializng data na ekranie podsumowania po meczu i nie zaliczylo mi wygranej gry po mimo ze nie wyszedlem czekalem do konca.Bardzo bym prosił dodanie moich punktow z powrotem bo przez takie błędy ode chcewa sie grac i to nie bylo jednorazowo tylko dosyc czesto. Wygrywasz mecze MECZE nie jeden i dodaje ci punkty dostajesz rank up ale nastepnego dnia ci je zabiera z niewiadoych przyczyn i zalicza te mecze do porzuconyhc. Licze na szybka odpowiedz i o skuteczne działanie.

Pozdrawiam :D