PDA

View Full Version : Błędy związane z dźwiękiem w grze i menu wyników po grze

DanmaDanKuso
04-13-2020, 03:57 PM
Problem dotyczy dźwięku w grze i wyświetlania postaci. Ponieważ nie mogłem znaleźć rozwiązania w internecie, a sprawdzenie spójności plików nie pomogło zwracam się tutaj. Pierwszy błąd dotyczący fazy dronowania wygląda następująco. Podczas jazdy dronem nie słychać dźwięków wydawanych przez operatorów, C4 i tym podobne, nie słychać również skoku drona. Jedyne co słyszę to jazdę i dźwięki otoczenia np. helikopter itp. Drugi "błąd" dotyczy dźwięku podczas gry. Na słuchawkach słyszę dźwięk na odwrót. Dla przykładu jak członek mojej drużyny chodzi po prawej stronie to kroki słyszę po lewej. Jest tak z każdym dźwiękiem w grze. Zmiana słuchawek nie pomogła. Wiem, że koledzy też mieli podobny problem, ale w ich przypadku sam się naprawił. Ja natomiast przez ten problem zrezygnowałem z gry. Po powrocie od około kilku dni błąd dalej jest. Próbowałem przeinstalować grę, zmieniać słuchawki, sprawdzać spójność plików ale dalej nie działa. Trzeci błąd dotyczy fazy po meczu, gdzie wyświetlają się postacie i ich wyniki. Nie widzę żadnej postaci tylko tło mapy lub ciemny ekran z nazwami graczy i wynikiem.