PDA

View Full Version : Brak interakcji ze skrzynkami, głupie NPC i wieczny komunikat o kwatermistrzu

Viruss.
04-16-2020, 06:51 AM
Dzień dobry
na wstępie powiem, że pomysł i ogólne zasady gry bardzo mi się podobają, jednak są pewne elementy, które sprawiają, że czasem przykro siedzieć przed monitorem, tracąc czas na użeranie się i walkę tak naprawdę z błędami gry zamiast z przeciwnikami. Tracę 30% czasu i 80% przyjemności przez bugi w grze. Opiszę w sumie cztery bardzo uciążliwe problemy, mam nadzieję, że mój pojedynczy głos nie zostanie zignorowany (chociaż wątpię, że nikt jeszcze się nie skarżył)

1. ostatnio skupiłem się na zdobywaniu schematów, więc punkty kontrolne i aktywności w otwartym świecie - przyjazne NPC potrafią zająć się czymś przed dotarciem do punktu kontrolnego i tam zostają, stoją chodzą i nie idą do punktu (a muszą tam dotrzeć, żeby go przejąc). Rozwiązanie to oczyścić sanemu punkt, zginąć i wrócić na zneutralizowy, wtedy już tam na mnie czekają. z kolei wrogie NPC potrafią zatrzymać się gdzieś w studzience z której wychodzą albo w drzwiach budynku, albo za płotem z drugiej strony niż wejście do punktu kontrolnego i też tam stoją i czekają, trzeba latać dookoła i szukać ich, żeby wreszcie zakończyć przejęcie punktu

2. kolejny problem w otwartym świecie - w większości przypadków (ZNACZĄCEJ WIĘKSZOŚCI), kiedy muszę zrobić "kontrolę nad obszarem", zabijam wszystkich wrogów, zbieram klucz, widze komunikat otwórz skrzynkę z wyposażeniem, podchodzę do niej i..... nie mogę jej otworzyć. brakuje komunikatu o wciśnięciu "F", jest nieaktywna = straciłem czas

3. podobny problem do tego z pkt. 3, ale przy zrzutach zaopatrzenia (3 skrzynie przy flarach), BARDZO CZĘSTO podbiegam do skrzyni i jak w pkt. 3, nie ma możliwości interakcji, albo ze wszystkimi 3, albo z jedną z nich... kolejny raz czas stracony, frustracja rośnie.

4. od 400 godzin w grze mam powiadomienie o nowej umiejętności dostępnej i kwatermistrza... odblokowałem wszystkie, mam po prostu jeden punkt, który pozostał, za który niby mogę coś odblokować, ale nie mam nic do oblokowania. więc codziennie gra wita mnie tym komunikatem i przez ponad 400 godzin oglądam ten komunikat w lewym dolnym rogu ekranu. z tego co widzę na forum, było to zgłaszane przez ludzi już w maju 2019. czy naprawdę pisząc nową wersję gry (WoNY), wywracając do góry nogami cały system i balans gry, zmieniając talenty broni itd., tak trudno jest usunąć ten jeden śmieszny komunikat?

na razie sporą część czasu nie walczę w grze tylko walczę z grą, aby NPC zrobiły to co powinny, żeby dało się grać dalej.

Bardzo proszę o mądrą odpowiedź, bez kazania mi "przeinstalowania gry", bo jak wiemy, instalowanie gry od nowa nie zmienia kodu programu.
Odpowiedź typu "przekażemy to do developerów" też mi dużo nie pomoże. Bo ja nie napisałem w sklepie Uplay, że "przekażę do banku żeby zapłacił kiedyś za grę", zapłąciłem od razu. Całość.

Kiedy mogę się spodziewać poprawy tych błędów? I jak mogę na to wpłynąć?