PDA

View Full Version : Poziom Świata?

AndreKing85
04-30-2020, 11:00 AM
Witam
Mam zapytanie czy poziomy świata dalej istnieją? Gdyż ukończyłem grę solo i ani poziom świata nie wskoczył ani nic... mam cały czas " I " a niektóre osoby widzę ponad XI+ nawet... pytanie czy coś takiego w tej grze dalej jest gdyż jestem troszkę zdezorientowany :)
Będę wdzięczny za odpowiedź oraz jakąś pomoc jeśli coś takiego dalej istnieje to czemu mi i mojemu koledze świat gry nie wskakuje wyżej... dodam że w ostatnim tygodniu obaj zakupiliśmy grę wraz z dodatkiem i przeszliśmy od deski do deski solo...
Pozdrawiam
Andrzej

ThePolkot
05-14-2020, 01:49 PM
Witam
Mam zapytanie czy poziomy świata dalej istnieją? Gdyż ukończyłem grę solo i ani poziom świata nie wskoczył ani nic... mam cały czas " I " a niektóre osoby widzę ponad XI+ nawet... pytanie czy coś takiego w tej grze dalej jest gdyż jestem troszkę zdezorientowany :)
Będę wdzięczny za odpowiedź oraz jakąś pomoc jeśli coś takiego dalej istnieje to czemu mi i mojemu koledze świat gry nie wskakuje wyżej... dodam że w ostatnim tygodniu obaj zakupiliśmy grę wraz z dodatkiem i przeszliśmy od deski do deski solo...
Pozdrawiam
Andrzej

Tak istnieją... ino nie można ich ustawiać jak to było możliwe w Division 1 :)
Można je natomiast "podnosić" podnosząc poziom świata z normalnego na trudny, wyzwanie lub heroiczny :)

Po ukończeniu rozgrywki solo- poziom świata jest ustawimy domyślnie jako 5 poziom... ale jak powiedziałem wcześniej, to informacja bez znaczenia, gdyż nie można tego poziomu modyfikować. Możesz co najwyżej utworzyć nową postać i grać nią nie kończąc np ostatniej misji (Kapitol) wtedy pomimo osiągnięcia poziomu postaci 30 świat pozostanie na niższym poziomie - czwartym lub trzecim .. w zależności od tego ile Tobie zostanie nieukończonych misji watku głównego :)