PDA

View Full Version : Kilka drobnych błędów

Korneliusz4
05-10-2020, 11:43 PM
1.Mimo robienia tego na czym polegały "Wyzwania Klubu" w grze "Rayman Legends" na Uplay wciąż widnieje, że ani jedno nie jest ukończone, przez co nie mogę odebrać unitów, doświadczenia czy odznak (włącznie z tą za odpalenie po raz pierwszy gry, mimo, że mam przegrane w niej kilka dobrych godzin!).

Problem jest tylko z wyzwaniami, bo osiągnięcia normalnie otrzymuję.

Na pewno nie jest to wina mojego internetu, bo mam dobry zasięg i w innych grach nie mam problemów z nie zaliczeniem przez Uplay wyzwań.

2.W "Nagrodach Klubu" do gry "Far Cry 3: Blood Dragon" mam nieodblokowany soundtrack z gry, mimo, że dobrze pamiętam, że go odblokowywałem, co nawet widoczne jest w "Historii transakcji Ubisoft Club", na dodatek mam odznakę "Pieniądze na stół!" za zdobycie wszystkich nagród.

Korneliusz4
05-11-2020, 11:36 AM
3.Na moim profilu sa nieaktualne dane, wedlug to których posiadam mniej gier w bibliotece niż rzeczywiscie mam, wiele gier ma status "jeszcze nie grano" mimo, ze mam w nich przegrane po kilkadziesiat godzin i na dodatek wyświetla, ze ostatnio grana przeze mnie gra była ta w którą gralem rok temu.

4.Nie moglem opublikowac tego komentarza z polskimi znakami, bo wyskakiwal mi blad ;p