PDA

View Full Version : Zawieszanie sie podczas wybierania operatora

HotWings_TESC
06-24-2020, 08:24 AM
Witam, od dluzszego czasu borykam sie z problemem w Rainbow Six Siege, podczas ekranu wyboru operatora gra poprostu zawiesza mi sie srednio co 1,5 meczu, wyglada to tak ze wybieram operatora, nagle muzyka przestaje grac, nie widze zdjec operatorow, i widze jedynie klepsydre na górze ktora oznacza ze wczytuje mnie do gry, jednak nic sie nie dzieje nastepnie a gre jestem zmuszony wylaczac przez menadzera zadan, dodam ze spojnosc plikow robie co dwa dni, reinstallowalem juz tez kika razy, problem pojawia sie czasami co 1,5 meczu czasami co dwie rundy, temperatury laptopa na ktorym gram są normalne w trakcie gry jednak zauwazylem ze podczas gdy zawieszoną gre probuje wylaczyc przez menadzera zadan, ten wskazuje ze dysk na ktorym jest zainstalowana gra dziala na 100%, Rainbow Six Siege jest jedyna z gier z ktora mam jakikolwiek problem, mimo ze posiadam kilka duzo bardziej wymagajacych gier niz akurat ta i sa one zainstalowane na tym samym dysku. Nie mam juz pomysłu co moge z tym zrobic, Jezeli bedzie trzeba jestem w stanie nagrac video jak wyglada moment w ktorym zawiesza sie gra, Pozdrawiam i licze na szybka odpowiedz

unk4ss
06-25-2020, 10:30 PM
odpowiem na ostatnie zdanie - nie licz na jakąkolwiek pomoc