PDA

View Full Version : Darmowy weekend

H3llGat3e_LW
08-03-2016, 12:15 AM
Witam,

Jako że jestem posiadaczem owej gry mam propozycje abyście zaproponowali coś dla obecnych graczy ponieważ to jest nie w porządku że można weekend już któryś z koleji grać za darmo a dla nas obecynych nabywców nic nie ma. Poza licznymi błedami żadnych dodatkowych rzeczy nie ma a taka osoba która nie chce kupić gry może sobie pograć za darmo. Jak dla mnie darmowy sezon pass jest ok.

A poza tym wytykanie wam błedów też powinno być jakoś rekompensowane bo niejako w jakiś sposób jest to praca.

Wydaje mi się że to my chcemy poprawić grę a wy chcecie sobie przypisać wszystkie zasługi co chyba jest trochę nie wporzadku.

Zapłaciłem za grę i jeszcze musze wam pokazywać co jest nie tak to chyba nie w ta stronę nie działa mi za to nikt nie płaci.

A może płaćcie za złapanego oszusta my też chcemy się czuć docenieni a nie ciągle robić coś charytatywnie. To nie te czasy.

Nie pozdrawiam bo żeby grać musiałem KUPIĆ grę.

UBI-Zuzu
08-03-2016, 11:34 AM
Witaj SAT_H3IIGat3ePL,

Przykro mi słyszeć, że jesteś niezadowolony z obecnej sytuacji - dla graczy posiadających Rainbow 6 "na stałe" również pojawiają się atrakcję - staramy się organizować bonusowe weekendy, wyzwania, promocje i tym podobne, jak również dodawać nową zawartość dostępną dla lojalnych graczy tak często, jak to możliwe, by dodatkowo uprzyjemnić spędzanie czasu z grą naszej społeczności.

Wierzymy również, że darmowe weekendy są dobre dla stałych graczy - pozwalają one na zaproszenie znajomych, by spróbowali gry i w perspektywie być może wzbogacili społeczność i drużyny swoich kolegów.

Doceniamy nieocenioną pomoc społeczności przy zgłaszaniu błędów, oszustów i dziękujemy za to przy każdej możliwej okazji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie zgłoszenia wynikają z dobrej woli społeczności. Jeśli zgłaszanie błędów czy też oszustów jest dla kogoś niekomfortowe lub ktoś nie ma ochoty tego robić, nie jest to w żaden sposób wymagane. Zgłaszanie wyżej wymienionych elementów jest 100% dobrowolne i nie wiąże ani nie będzie wiązać się z uzyskiwaniem korzyści finansowych.

Zuzu