PDA

View Full Version : Sezon 3 i wysyp haxów, nowy system uzdrawiania nie działa

NG_POETA
08-04-2016, 09:10 AM
Witam, z przykrością stwierdzam że od początku jak tylko weszła nowa mapa i nowi operatorzy pojawili się także nowi PROgracze którzy najwyraźniej mają lepsze haxy niż wasz system weryfikacji gry gdyż w grze rankingowej grając w teamie na nowej mapie która była w danym momencie dostępna od około 20 godzin przegraliśmy z team-em który nie miał ani jednego gracza powyżej 26 lvl i bardzo szybko i sprawnie potrafili odnaleźć się na nowej mapie i do tego bezbłędnie wszystkich nas wyeliminować zanim zdążyliśmy jeszcze wejść do budynku. Nasz team to około 100 lvl a nawet powyżej. Więc jak ten system miał uzdrowić rozgrywkę? teraz to już nawet Rankingowa jest opanowana przez PROgraczy lvl 15,17,25, itd.

UBI-Zuzu
08-04-2016, 10:16 AM
Cześć maxx-PL,

wygląda to tak, że jeśli gracze z poziomem niższym niż 20 zostaną zaproszeni przez gracza z poziomem powyżej 20 do meczu rankingowego, wtedy mogą wziąć udział w takim meczu.

Jak zawsze, jeśli miałeś okazję być świadkiem oszustwa, zgłoś to naszemu wsparciu technicznemu - jeśli w meczach rankingowych sa obecne drużyny, w których nie ma ani jednego gracza który miałby 20 poziom i wyżej, także proszę Cię o zgłoszenie tego.

Zuzu

Newbie_Player
08-04-2016, 10:27 AM
A nie lepiej zaimpletowac kod do gry, który będzie blokował mecze rankingowe dla składu gdzie jest poniżej 20 lvl? Jak sie coś zgłasza to sie czeka nie wiadomo ile i tak to nic nie daje....

UBI-Zuzu
08-04-2016, 10:33 AM
Cześć Noob_Player,

w grze jest wymagany minimalny poziom doświadczenia 20, by gracze mogli swobodnie dołączać do gry rankingowej.

Jak wyżej wspominałam, gracze poniżej tego poziomu mogą wziąć udział w meczu, jeśli zostaną zaproszeni przez gracza który ma już 20 level (lub większy).

Nie mają możliwości grania w mecze rankingowe bez takiego zaproszenia.

Nie spotkałam się jeszcze z przypadkami nielegalnego obejścia tego ograniczenia - jeśli jednak obserwujecie drużyny składające się z samych graczy poniżej 20 poziomu, jest to coś, czym musimy się zainteresować i potrzebujemy dowodu, żeby móc sprawę zbadać - stąd prośba o zgłoszenie.

Zuzu

Newbie_Player
08-04-2016, 10:37 AM
Wiem ze sami nie zagrają, chodzi o to ze jak chcą wspólnie ze znajomym grać to niech grają swobodne zanim dobiją 20 lvl. a za ten czas niech blokuje możliwość wybrania gry rankingowej dla takich składów gdzie jest chociaż jeden z lvlem mniejszym niz 20.

UBI-Zuzu
08-04-2016, 10:54 AM
W tej chwili nie amm informacji jakoby taka zmiana miała zajść, dziękuję jednak za podzielenie się sugestią, przekażę ją.

Zuzu

NG_POETA
08-04-2016, 02:20 PM
Więc wracamy do punktu wyjścia, kolejny sezon szumnie ogłaszane zakończenie haxów wchodzisz do gry i pierwszy mecz okazuje się falą niewyjaśnionych zdarzeń w których ewidentnie działało coś co działać nie miało prawa a więc gracze odpaleni dodatkowo, co do gry RANKINGOWEJ to ok tam skład był mniej więcej taki : 12, 16, 25, 57, 6 lvl. Więc myślę że ten 57 to był samotny wilk do którego dołączyli "odpaleni". Kolejna runda i zmiana levele około 120,100,25 dwa poniżej 20 gra rankingowa po dwóch rundach opuszczamy grę (ALT+F4) po tym jak gracz z przeciwnej drużyny posiadając level 25 wiedział gdzie się chowamy i bezbłędnie eliminował wszystkich którzy byli w pobliżu niego co więcej pozostali gracze z jego drużyny wiedzieli o tym że "kolega" jest odpalony" i nie widzieli w tym problemu. 3 sezon "uzdrowienie rozgrywki" ale gdzie? Z resztą już słyszę w swoim teamie że niektórzy czekają na grę której twórcą NIE JEST UBI_SOFT i gdy tylko wejdzie do sprzedaży to r6 pójdzie w odstawkę na wieki wieków .

UBI-Zuzu
08-04-2016, 02:56 PM
Tak jak wspomniałam powyżej, jeśli byłeś świadkiem oszustwa lub podejrzanej aktywności, zgłoś ją (https://support.ubi.com/pl-PL/Cases/Channel), wraz z materiałem dowodowym - nasi specjaliści zbadają sprawę i zareagują, jeśli będzie taka konieczność.

Zuzu

NG_POETA
08-04-2016, 05:02 PM
Czyli przycisk " zgłoś podejrzane zachowanie" nie dostarcza wam informacji w formie pliku wideo? nie zawsze jestem w stanie zareagować na tyle wcześnie aby materiał zgrać.
Jestem świadkiem oszustwa w postaci 3 sezonu " UZDROWIENIA ROZGRYWKI " jak zresztą chyba wszyscy którzy mają styczność z r6.
Nie obrażając nikogo ale jedyne co wychodzi UBI_SOFT-OWI to aktualizowanie regulaminu dotyczącego forum .

UBI-Zuzu
08-05-2016, 08:47 AM
Jeśli zgłosiłeś podejrzane zachowanie w ten sposób, to jest zgłoszone i sprawa zostanie zbadana ;)

BattlEye jest na bieżąco aktualizowany - liczba obserwowanych oszustw powinna ulec znacznemu zmniejszeniu w najbliższym czasie.

Zuzu

unk4ss
08-08-2016, 10:58 PM
Jeśli zgłosiłeś podejrzane zachowanie w ten sposób, to jest zgłoszone i sprawa zostanie zbadana ;)

BattlEye jest na bieżąco aktualizowany - liczba obserwowanych oszustw powinna ulec znacznemu zmniejszeniu w najbliższym czasie.

Zuzu

że tak spytam... co oznacza "najbliższy czas" ? Bo póki co widzę tendencję wzrostową.

Swoją drogą jeśli gracz zgłasza podejrzane zachowanie innego gracza, to w dobrym tonie byłoby go poinformować, co z jego zgłoszeniem się dzieje - aż do zakończenia sprawy. Tymczasem tu jest robiona wielka tajemnica... Dla mnie sprawa jest prosta - oszukuje - nie należą mu się ŻADNE prawa. Traci prawo do prywatności e-gamingowej, do gry, konta. A tymczasem mam wrażenie, że oszustów "głaszcze się po główce", żeby przypadkiem nie zrazili się do UBISOFT.

UBISOFT wydał dwie ponadczasowe gry. Obie traktuje tak samo; po macoszemu. w pierwszej - Far Cry 1 - gra szybko straciła wsparcie PunkBustera i gra zaczęła być hakowana na wszelkie sposoby. A na swoje czasy (2004) była ponadczasowa. Drugą taką grą jest R6. I Ubisoft, zamiast wyciągnąć wnioski sprzed 12 lat znowu powtarza ten sam błąd - zamiast zapewnić wsparcie porządnego antycheata od samego wydania gry, wprowadza zabezpieczenia (czysto teoretycznie) w trzecim sezonie. A Może Ubisoft boi się, ze gdyby w miesiąc po premierze gra była nie do złamania straciłaby wielu klientów ? Bo w końcu grę kupowaliby tylko uczciwy gracze; ci drudzy nie inwestowaliby kasy w coś, w co nie mogą pograć z dopalaczami.

Reasumując - jestem zawiedziony. Gra jest przewspaniała, ale wydawca nie potrafi zadbać o klientów. Wiem wiem.. Battle Eye jest rozwijany, mam zgłosić w supporcie oszukujących graczy, nagrać, przedstawić dowód etc etc... A nie prościej zrobić zabezpieczenia tak, żebym nic nie musiał zgłaszać ? Ehh

Newbie_Player
08-11-2016, 09:10 AM
Ten BattleEye to shit który jest zaimplementowany do wiele gier, i dlatego nawet jak wprowadzą własne zmiany w tym oprogramowaniu to kod zródłowy oprogramowania ma większość domorosłych hakerów co prędzej czy później ( w tym przypadku to prędzej) złamią to zabezpieczenie.

I tak jak kolega pisze, oszust powinien byc pozbawiony praw i upubliczniony jak juz gdzieś tu pisałem.

NG_POETA
08-12-2016, 10:27 AM
Oszukiwanie innych osób w czasie rzeczywistym online za pomocą haxów czy innych ulepszeń powinno być traktowane jako wykroczenie i powinno stosować się kary jak w realnym życiu, powinna powstać podstrona na której taki delikwent powinien być wystawiony do publicznego wglądu po za tym jego konto i pozostałe gry powinno objąć się pewnymi ograniczeniami np. brak dostępu online na wszystkie posiadane gry w danej platformie w tym wypadku uplay. przy czasowych blokadach powinno się takiego haxa oznaczać jakimś tagiem lub czymś charakterystycznym, np. w GTAV taki ktoś kto miał do czynienia z haxami i został wykryty to po kilkunastodniowym banie czasem dostawał dla swojej postaci tzw. oślą czapeczkę którą to znakowano tych którzy używali dopalaczy w grze, takiej czapeczki nie dało się zdjąć ani zmodyfikować była ona zespolona na stałe z postacią i wszyscy z daleka widzieli że ten gracz ma coś na sumieniu.

Myślę że jeżeli nie chcecie lub nie macie w zwyczaju banować na stałe graczy a dajecie im szansę na poprawę to dobrym pomysłem było by aby taki gracz miał swój nick w kolorze żółtym bądź czerwonym aby miał świadomość tego że robił coś złego i dostał szansę na poprawę i ma świadomość o tym że inni gracze będą się bacznie przyglądać jego rozgrywce.

safsg325f
08-12-2016, 01:37 PM
Witam, Przyznaje się używałem cheatów, teraz żałuję tego. Moje pytanie brzmi czy jeżeli kupię nowa kopię gry to z automatu dostanę kolejnego bana?(jeżeli nie będę używał cheatów)

cropky
08-29-2016, 09:25 AM
Od piątku obserwuję wysyp gości, którzy zabijają jednym strzałem, potrafią się obrócić i trafić bezbłędnie oraz znających moją pozycję (widzą przez ścianę ?) i używają wspomagaczy celowania. Wszystko w grze swobodnej.
Wkurza też to, że gdy chowam się za załomem to ja nie widzę nikogo, a przez ten sam załom gość mnie widzi. Nielogiczne.

Proszę. coś z teraz. Krew człowieka zalewa. Gość w każdej rundzie tak strzelał do wszystkich i trafiał jak na załączonym filmie.

*Tu był film*

Tylko Zuzu nie mów mi, że mam to zgłosić do supportu bo po miesiącu czy 2 oczekiwania i tak dostanę głupiego maila z głupią odpowiedzią, która nic nie wnosi.

UBI-Zuzu
08-30-2016, 12:00 PM
@cropky,
Jak zawsze, polecam zgłosić sprawę do przebadania, poprzez przycisk w grze lub poprzez zgłoszenie.

Co się tyczy odpowiedzi od wsparcia w kwestii zgłoszenia innego gracza, nie dzielimy się wynikami postępowania z osobami zgłaszającymi - nie oznacza to, że sprawa nie jest badana lub że konsekwencje wobec graczy oszukujących nie są wyciągane.

Zuzu

cropky
09-02-2016, 09:46 AM
Ręce mi opadają. Gra rankingowa, gość gra tylko rekrutem (lev 92). Perfekcyjne celowanie, wypady na zewnątrz bez info dla nas, doskonale wie gdzie się wszyscy znajdujemy, OCB? Raport, raport, raport i tak 5 razy i nic.

Może warto by się zastanowić nad jakimś obostrzeniem przed takimi wypadami na zewnątrz w pierwszych sekundach gry? Czasem nie można w ogóle dojść do budynku.

Gość zakłada ładunek na drewnianej barykadzie, strzelam, cały magazynek, on żyje i wywala drzwi, po czym oddaje jeden strzał. Git, nie?

EDIT: Jak zginąłem? Tym razem twierdzę, że to wina kodu! Nie trafił we mnie ani raz!

https://youtu.be/VlMQW4lgLc8

EDIT:
NIEŚMIERTELNY - Nowe wcielenie.

*WIDEO*
Ile razy trzeba trafić w tym w głowę? Jemu została połowa życia...

UBI-Zuzu
09-05-2016, 09:28 AM
Jak wspominałam, jeśli obserwujecie gracza i macie podejrzenia co do jego uczciwości, proszę o zgłoszenie go za pomocą przycisku w grze bądź za pomocą zgłoszenia do naszego wsparcia technicznego.

Przypominam również o tym, że jeśli po waszej ostatniej wypowiedzi w danym wątku nie pojawiła się odpowiedź innego użytkownika, proszę o użycie przycisku "edytuj" i dodanie treści do poprzedniego postu zamiast publikowania nowego.

Zuzu

cropky
09-05-2016, 09:32 AM
Jak wspominałam, jeśli obserwujecie gracza i macie podejrzenia co do jego uczciwości, proszę o zgłoszenie go za pomocą przycisku w grze bądź za pomocą zgłoszenia do naszego wsparcia technicznego.

W ostatnim wideo "Nieśmiertelny" wcale nie powiedziałem, że to wina gościa. Raczej kodu gry.

SRCDS.evil
09-13-2016, 03:07 AM
Jak to możliwe?
WIDEO 1

Profil podejrzanego***

Aha przy celuje niżej
WIDEO 2

SRCDS.evil
09-13-2016, 10:30 AM
Last edited by UBI-Zuzu; Today at 09:34 AM. Reason: Graczy, których podejrzewasz o oszukiwanie proszę zgłaszać do wsparcia.

Po co mam pisać jak nikt tam nie odpisuje... Zgłaszalem problem z grą 5 września niby piszę że odpisujecie w 48h a do dzisiaj nikt nie odpowiedział .... http://prntscr.com/chgmbx

cropky
10-11-2016, 12:27 PM
O mój Boże... Co za firma. Z dzisiejszych rozgrywek wychodzi na to, że jest jakiś nowy hax. Strzela nas trzech w gościa, wszyscy trafiamy bo widać, że krew leci, a on ma 100% energii i zabija wszystkich.

Newbie_Player
10-12-2016, 08:26 AM
Do działu wsparcia zgłaszać trzeba wszystko, ale większej porażki to ja chyba w życiu nie widziałem niż Wasz "super" dział wsparcia. Ja mam proste pytania, kiedy gra wyjdzie z EARLY ACCESS ;P bo tu taki poligon robicie, tyle błędów itd. ze to nie może być pełnoprawny tytuł...
Ile lat UBI jest na rynku? no właśnie i nadal chłam robicie? no bez jaj, ale gra ma potencjał i albo sprzedajcie ją jakieś firmie co będzie się potrafiła nią zając i będzie dbać o graczy a nie wszystko zwalać na nich. Badz poprawcie te wszystkie perełki bo wróż Maciej ciemną przyszłość widzi.

Dziwnym trafem ale z aktualizacji na aktualizacje mam coraz wyższy ping, coraz więcej robaczków i wszelakiej maści ustrojstwa co tu są notorycznie opisywane, i po jednej aktualizacji mam dziwnym trafem NAT otwarty, mówicie w tym waszym supporcie ze ze nic nie ingerujecie ze pewnie mój dostawca coś zmienił na linii ( ale co większość graczy ma problemy z pingami i jednym razem sie mu NAT otwarty zrobił? ) Tu błędów tyle i w ogóle ze by można było książkę napisać, a ten Wasz suport to i programiści to w stołki pierdzą bądź charytatywnie pracują co im nie zależy.

A co do haxów to również zauważyłem ze jest nowa perełka i spotkałem nawet gościa co reklamował stronę z tym ustrojstwem. Ale zgłaszanie nic nie dało zapewne

I zróbcie prosze by i czat głosowy można było wyciszyć na jakiegoś debila, bo jak nie pisczy w słuchawki jakiś dzieciak, to pisze coś w stylu "dhfbgvvkhvbhzd" i spam taki ze krew zalewa.

UBI-Zuzu
10-12-2016, 11:22 AM
@Noob_Player,

dziękuję za podzielenie się opinią i feedbackiem, zostały one odnotowane. Mam nadzieje, że przyszłe aktualizacje zmienią Twoje postrzeganie gry.

Jak wspominałam, nasi specjaliści badają wszelkie zgłoszenia społeczności i wyciągają konsekwencje wobec graczy łamiących regulamin.

Zuzu

Newbie_Player
10-13-2016, 08:07 PM
"przyszłe aktualizacje" znając tą firmę, to ja nie dożyje kolejnych 30 by doczekać tych aktualizacji ;P

cropky
10-14-2016, 10:41 AM
No ja pier....ożek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak to możliwe, że haxów jest coraz więcej??? Gość strzela w mur (z cegły) ja ginę, ja strzelam w gościa - on żyje i 100% ma. Smoke zapierdziela szybciej niż wszyscy... OCB? Gdzie te wasze systemy do walki z oszustami????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

EvilthingPL
10-17-2016, 07:01 PM
Tak sobie czytam te wszystkie Wasze żale i współczuję koleżance co to ciągle Wam w kółko powtarza to samo,serio ciężka i nerwowa praca, ja osobiście gram na Xbox One, zdazaja się przeróżne sytuacje u przeciwników jak i u mnie, myślę że nie jedno zgłoszenie poszło w moją stronę bo niektóre sytuacje były tak dziwne ze dziwily chyba bardziej mnie niż przeciwników. Co do małych leveli wymiatających na rankingowych... Słyszeliście o czymś takim jak konto SMERF ? Nie? Dużo tłumaczenia tu nie ma ;) ktoś sobie nabil rangę diamentową i zeby jej nie stracić co za tym idzie nagrody na koniec sezonu gra na drugim świeżo zrobionym koncie, stąd wrażenie jakby grali na cheatach ;) sami wiecie ze ktoś kto ma diamencik czy wysoką platyne zna każdy zakamarek mapy oraz wie gdzie przeciwnik moze sie pojawić badź gdzie sie moze chować ;) taaadaaaaa od cała zagadka rozwiązana ;) Jedynym bólem ktorego ja doświadczam to jakieś dziwne połączenie z Waszymi serwerami, kilkukrotnie na dzien doświadczam rozlaczaczenia połączenia z Waszymi serwerami co najlepsze tylko na rankedach. Dodam że z party gdzie sobie rozmawiamy mnie nie rozłącza więc to nie wina internetu ;) Nie wiem komu ten problem zgłosić ale jest to strasznie irytujące w dodatku często gesto mam za to bana na 15 minut co jest jeszcze bardziej denerwujące ze względu na to, że nie wyszedłem z serwera z własnej woli tylko ta Wasza gierka ma jakieś swoje humorki. Znajomy mówił ze bym gdzieś tam się odezwał to zrekompensujecie mi to w postaci doladowan ale jakoś w to nie wierzę. ;)

Pozdrawiam.
Sony82828

unk4ss
10-17-2016, 11:31 PM
Taaa.. Może na Xonie kwestia haxów wygląda inaczej, może nie. Nie jestem jakimś tam pro-graczem, ale w fpsy ciupię jakieś 9 lat i mam niejakie pojęcie, kiedy ktoś może mnie zabić w dziwny sposób, a kiedy ewidentnie tych "szczęśliwych przypadków" ma za dużo. Gra jest dziurawa, zbugowana i pełna cheaterstwa i nie ma żadnego komfortu grania ze świadomością, że wszystko jest OK. Sama idea gry jest rewelacyjna. Do niedawna myślałem, że jak będzie następny rainbow to nawet 3 stówy dam za niego bez mrugnięcia okiem. Ale jak tak to ma wyglądać, że cheaterzy latają po serwerach, że antycheat jest 5 kroków za cheatem, że oszuści są głaskani po główce, że wsparcia technicznego NIE MA, że forum jest po.. nawet nie wiem po co.. Sorry, chyba sobie podaruję następny tytuł. Wracam do battlefieldów, gdzie bugów było dużo, ale przynajmniej "objawieni" nie latali. A Twoja teoria może jest i dobra, ale nawet platyna (uczciwa) w trzech rundach nie wyciąga 15 fragów przez przeszkody...A co dopiero 6-ty level na Favele...
Gratuluję optymizmu :)
Co do ciężkiej pracy koleżanki to powstrzymam się od komentarza.. Copy Pasta rly
A ja po prawie roku grania mogę tylko napisać: pierożki matczyne pierożki lekkostrawne pierożki niedobre pierożki etc etc

EvilthingPL
10-18-2016, 05:17 AM
Też swoje lata już mam przegrane w fpsy na konsoli i właśnie ze względu na łatwo dostępne cheaty nie gram na PC. Na konsoli dużo ciężej jest je zaimplementowac chociaż zdazaja się bo jeżeli jest coś takiego jak wspomaganie celowania w grze to dlaczego ktoś niby nie mógłby się kodem pobawić i sobie tego zwiększyć mając gotowego aimbota? ;) Aczkolwiek wiesz z tymi platynami to jednak nie jest do końca tak jak mówisz, nie raz się zdazalo że ktoś przez przeszkodę strzelał profilaktycznie i udawało mi się to ,a każdym razem bo nikt nie uczył się na swoich błędach :) jak jeden dostał to w drugiej rundzie drugi był w tym miejscu i też był odstrzeliwany ;) gra wymaga dużego myślenia i ostrożności nie ma co się nad tym roztkliwiac. Co do małych wymiatajacych leveli to tak jak mówię, ludzie tworzą drugie konta by rangi nie stracić na głównych i cisną małymi levelami ;) to akurat norma.

Pozdrawiam
Sony82828

cropky
10-18-2016, 08:56 AM
Tak sobie czytam te wszystkie Wasze żale i współczuję koleżance co to ciągle Wam w kółko powtarza to samo,serio ciężka i nerwowa praca,

Hę??? Sorki, ale jeżeli jest to forum o nazwie "Techniczne forum Rainbow 6", a najczęściej pomoc kończy się tym: "skontaktuj się prosze w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym" to znaczy, że potrzeba tu kogoś kto zna się na tym i umie rozwiązywać problemy. Część z tych problemów jest powtarzalna. Gdyby były rozwiązane tutaj to nie musiałoby być tyle zgłoszeń do pomocy technicznej, której jakość (w polskiej wersji) to dno i kupa mułu. Wtedy wchodzę na forum, używam opcji szukaj i wiem jak problem rozwiązać.
A co do haxów na XBO i PS4...
http://t8.pixhost.org/thumbs/609/34775739_haxyxbo.jpg (http://www.pixhost.org/show/609/34775739_haxyxbo.jpg)

UBI-Zuzu
10-19-2016, 09:14 AM
@cropky, Forum techniczne służy do informowania i dyskusji o sprawach technicznych.

W sprawie problemów, ilekroć mam możliwość i wiedzę pozwalającą na podanie rozwiązanie problemu danego użytkownika, pomagam. W wypadku, kiedy natura problemu jest bardziej skomplikowana, konieczny jest kontakt ze wsparciem technicznym, by sprawa mogła zostać zbadana przez naszego specjalistę - jestem osobą zarządzającą społecznością, nie przeszkolonym konsultantem pomocy technicznej.

Proszę do powrotu do dyskusji na temat.

Zuzu

cropky
10-19-2016, 09:48 AM
Proszę do powrotu do dyskusji na temat.

Zamknij mi usta, najlepiej bana daj.
Możesz przenieś mój post do innego tematu pt.: "Po co jest to forum czyli niekompetentne osoby."

@cropky, Forum techniczne służy do informowania i dyskusji o sprawach technicznych.

Zuzu

Niekonsekwencja, niekompetencja... Kilka dni wcześniej:

Cześć cropky,

zachęcam do śledzenia strony Ubisoft Support na Facebooku (https://www.facebook.com/UbisoftSupport/?fref=ts) i/lub na Twitterze (https://twitter.com/UbisoftSupport) jeśli chciałbyś mieć informacje o przerwach technicznych czy też usterkach 24/ 7. Warto też mieć na oku oficjalną stronę R6 na Facebooku i Twitterze. Oprócz tego w grze pojawiają się wieści informujące o nadchodzących przerwach technicznych.

Staram się, by informacje o wszelkich przerwach technicznych były zamieszczane na forach w języku polskim - w rzadkich przypadkach zdarza się, że nie mam takiej możliwości.

Zuzu

Ani informacji o przerwach - NA CZAS, ani pomocy... ZAMKNĄĆ ten twór zwany szumnie forum...

W wypadku, kiedy natura problemu jest bardziej skomplikowana, konieczny jest kontakt ze wsparciem technicznym, by sprawa mogła zostać zbadana przez naszego specjalistę

Przepraszam, Z CZYM? Na zgłoszenia odpowiadają jakieś dzieci, bez konkretnej wiedzy. Problem z Uplay (konieczność osobnego uruchamiania) - zero odzewu mimo, że w międzyczasie podawałem jeszcze kilka wskazówek. Kilka razy próbowaliście zamknąć to zgłoszenie!
Kolejny problem z Uplay, odpowiedź o podanie jakiś danych z msinfo i dxdiag, a program zrobił pliki DMP. O to już nikt nie zapytał i nie poprosił.
Naprawdę nie widzisz problemu?

Zuzu, mam już ponad 40 na karku, takiej niekompetencji jaką przedstawia polskie wsparcie oraz to forum dawno nie widziałem.

Proszę podaj mi jakieś namiary na kogoś kto zleca wam to wszystko.
Jestem klientem, kupiłem wasz produkt - nie proszę, a ŻĄDAM poważnego traktowania mnie jako klienta!

UBI-Zuzu
10-19-2016, 12:34 PM
@ cropky Jeśli chciałbyś podzielić się opinią dotyczącą pracy mojej i wsparcia, zachęcam do wysłania mi/ wsparciu wiadomości z uwagami i oceny naszej pracy w ankietach.

To forum nie służy oceny pracy personelu firmy Ubisoft.

Proszę o powrót do dyskusji na temat.

Zuzu

Newbie_Player
10-19-2016, 01:08 PM
w pełni sie zgadzam z Kropkiem.
Przepraszam czy ja dobrze czytam? skargi odnośnie supportu mam słać do supportu? no bez jaj, i dajcie namiary na kogoś ważniejszego i wpływowego.

UBI-Zuzu
10-19-2016, 02:16 PM
Jak wspomniałam w poście powyżej, wszelkie uwagi dotyczące pracy personelu firmy Ubisoft proszę przesłać w wiadomościach prywatnych do mnie lub do wsparcia, można podzielić się również zdaniem w ankietach. Forum do tego nie służy.

Widzę, że dyskusja wychodzi poza temat, w związku z tym wątek zostaje zamknięty.

Zuzu