PDA

View Full Version : The Settlers 7(problem z kluczem)

FantisoPL
08-09-2016, 03:02 PM
Witam, kilka lat temu (około 5) zakupiłem w empiku w Lublinie grę The Settlers 7 złota edycja. Gra funkcjonowała znakomicie. Jednak w piątek zdecydowałem się, aby ponownie odświeżyć ten tytuł. Po zainstalowaniu gry, ściągnięciu najnowszego patcha, otrzymałem błąd (usługa jest chwilowo niedostępna). Odinstalowałem grę, pobrałem uplay i zalogowałem się, ku mojemu zdziwieniu na moim koncie nie było gry w bibliotece, próbowałem dodać ją używając klucza produktu, jednak dostałem informacje, że ten klucz jest używany na innym koncie. Zainteresowałem się tym i zauważyłem, że w 2015 r. Ubisoft usuwał klucze na niektórych kontach w związku z aferą kluczową. Posiadam wersję pudełkową gry razem z książeczką, płytą oraz kluczem i chciałbym w pełni z nich korzystać. Proszę o jak najszybszą pomoc.

UBI-Zuzu
08-16-2016, 12:07 PM
Cześć FantisoPL, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć, że taka sytuacja ma miejsce. W tej kwestii koniecznie skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym poprzez otwarcie zgłoszenia na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/) bądź telefonicznie za pomocą numeru: 22 306 00 63.

Zuzu

tomlubawa28
03-06-2020, 07:13 PM
Mam problem bo zgubi\lem klucz po paru latach a chciałem pograc. czy da sie cos zrobic