PDA

View Full Version : problem

Amatliel
09-22-2020, 02:35 PM
mam problem z filmikiem z obławy

jak dam mapę a potem obławę to jest filmik i nie chce mi się wyłączyć

jak zrobię reset gry i wejdę jeszcze raz to robi mi się to samo i jeszcze na sezonie mam podobnie :/

odinstalowałem grę zainstalowałem i cały czas mam to samo

wcześniej miałem wszystko ok a po dzisiejszym update mi się zaczęło to robić

ma ktoś podobny problem ??

M.4.R.U.D.4
09-22-2020, 06:25 PM
Tak samo dodatkowo w misji Opuszczony Tankowiec przy bosie znika wieża którą trzeba zniszczyć. Jak zawsze update bez błędów nie może być.

Sylwek_Demolka
09-24-2020, 12:07 PM
Mam to samo, zapętlony film z odprawy sezonu 3 i nie da się go pominąć, dodatkowo doszedł problem modyfikacji pistoletów. Miałem 15% teraz mam 14% i nie mogę podnieść.

apg2312
09-26-2020, 06:05 PM
"ma ktoś podobny problem ?? "
Wszyscy. No ale Ubisoftu to nie obchodzi, a przynajmniej mało. W końcu gra została kupiona, pieniądze sa na koncie, więc nie ma się zbytnio czym przejmować.
A tak serio, to osoba czy osoby, odpowiedzialne za wydanie updatu w takim stanie powinna nie tylko wylecieć z roboty, ale też mieć obcięte wszystkie palce, żeby już wżyciu nie mogła dotknąć klawiatury komputera i znowu coś spieprzyć.
No ale możemy sobie na polskojęzycznym forum Ubi pisać do woli. Tutaj i tak mało kto zagląda, a z zespołów technicznych chyba nikt.

OczoJebki
09-27-2020, 01:15 PM
Podpinam się pod to samo gra staje się nie grywalna. W lidze można brać udział ale nagród już niestety nie można odebrać bo ta piękna obława się włącza i zostaje w pętli więc po co wgl, się denerwować Mineło już trochę czasu od aktualizacji a tu cisza o jakiejś informacji aby się sytuacja zmieniła. Na dłuższą metę pozostanie tylko jedno wyjście znaleźć alternatywę u konkurencji abisoft pożegnać.