PDA

View Full Version : nvidia problems solved or not

Michuszkopiak
09-25-2020, 08:38 PM
witam w moim przypadku a dokdniej mojego laptopa ktory ma parametry : proc: 4 rdzeniowy 8 watkowy od 2.6 do 3.6 ghz( zaleznie od wymagan programu ), 8 gb ram, karta nvidia gforce gtx950m 4 lub 6 gb nie wiem jak dokladnie sprawdzic bo w niektrych programach pokazuje4 w niektrych 6 a w innym 8 gb wiec uznam ze 4 ale i tak spelnia minimalne wymagania a pokazuja sie ikonki w grze iz mam za malo ram i grafika nie spelnia wymagan i musze grac na najnizszych prosze tylko nie odpisujcie podstawowej odpowiedzi typu : zepsute podzespoly lub wogole komputer bo na innych grach dziala swietnie tylko musi by blad w grze albo cos tak samo jak gra w przypadku grafiki nvidia wykrywala dobrze bebechy komputera tylko wykrywala rozdzielczosc 1360x768 a ja mam 1366 x 768 i mimo tak malej roznicy nie wlaczala sie gra dopiero po zainstalowaniu gforce experience zauwazylem take cos ze moge recznie ustawic grafike i dopiero odppalic gre prosze o dodanie malego programu z ustawieniami ktorego uzywamy przed wlaczenim gry i zastosowanie ustawien bo jak takowego nie bedzie to nigdy bym gry nie wlaczyl i nie ustawil bym tego, druga sprawa przycisk : "WYŚLIJ MOJE ZGŁOSZENIE DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA UBISOFT" nie diziala po kliknieciu na pasek paska, opcji wybrania problemu, poprostu on znika a opcja czatu jest niedostepna