PDA

View Full Version : Moja subskrypcja została zawieszona

nodmanadam12
10-29-2020, 10:50 AM
Czy ma ktoś z was podobny problem ?? Chce sobie pograć w watch dogs legion ale moja subskrypcja, która została opłacona w dniu dzisiejszym nie działa.

mi6pl
10-30-2020, 06:03 AM
Mama to samo, wczoraj zapłaciłem dziś mam subskrypcje zawiedzoną i chcą pobrać drugi raz kasę.

crydevil87
11-06-2020, 02:32 PM
Mam to samo, może ktoś pomóc?

Kulki0700
11-06-2020, 05:45 PM
Ten sam problem

Mroxu09
11-07-2020, 04:22 PM
mam to samo wie ktoś kiedy to na prawią ??/

Lajtek
11-09-2020, 07:41 AM
Napisałem do supportu, masakra..

dawid_suchy
11-09-2020, 09:45 AM
To samo, pieniądze raz pobrało, pograłem 2h i tyle. Blokada i prośba o dodanie metody płatności, gdzie nie jestem w stanie tego zrobić bo, każda karta jaką spróbuję podpiąć jest podobno zła.

Mroxu09
11-09-2020, 02:00 PM
Dostałem takie coś Dzień dobry,

Dziękuję za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta Ubisoft w sprawie dostępu do usługi Ubisoft+.

Uprzejmie informuję, że Pana subskrypcja została zawieszona z powodu błędu w płatności, dlatego też z naszej strony nie została pobrana żadna opłata za subskrypcję na tym koncie.

Natomiast widniejące obciążenie to najprawdopodobniej tymczasowa blokada autoryzacyjna. Blokada autoryzacyjna to praktyka w branży bankowej, polegająca na weryfikowaniu transakcji elektronicznych zainicjowanych kartą debetową lub kredytową i wyświetlaniu tego salda jako niedostępnego. Transakcja zostaje „zamrożona” na Pana koncie bankowym i zazwyczaj, jeśli płatność się nie powiedzie, kwota zostanie zwrócona na Pana konto w ciągu 5-7 dni roboczych. Jeśli jednak ten proces potrwa dłużej, może być konieczne skontaktowanie się z bankiem.

Sugeruję w tym wypadku, aby zmienił Pan metodę płatności jeśli to możliwe oraz upewnił się, że nowa metoda została ustawiona jako domyślna oraz że w adresie rozliczeniowym nie ma żadnych polskich znaków, a także, aby na karcie nie było limitów na płatności internetowe niższych niż kwota miesięcznej subskrypcji.

Poniżej znajdzie Pan informacje na temat zarządzania subskrypcją Ubisoft+ oraz jak zmienić metodę płatności:
https://support.ubisoft.com/pl-pl/Faqs/000046923/

W razie pojawienia się dodatkowych pytań lub wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie,
Ubi-Crew
Dział Obsługi Klienta Ubisoft

marcinpomar
11-09-2020, 05:06 PM
dalej nic, ciagle zawieszone, sprobowalem zmienic karte i nawet jej nie zaakceptowało

Amrass89
11-09-2020, 11:07 PM
Po około dwóch godzinach moja subskrypcja została anulowana a środki na koncie dalej są zablokowane, wysłałem ticket do supportu, zobaczymy jak się z tym uporają... o ile się uporają.
Żadna metoda płatności nie działa, VISA, Revolut, Paypal... wszystkie są z automatu odrzucane :confused:

smakowykisiel
11-10-2020, 12:40 AM
No u mnie przeszła teraz drugi raz kasa i nie wiem czy to w celach weryfikacji płatności czy co?
bo akktualnie cala subskrypcja wyszła mnie 120zł, mam nadzieje ze to drugie 60zl zostanie zwrócone

koralitto
11-10-2020, 11:34 PM
Spotkało mnie dzisiaj to samo, po 3h grania zawiesili subskrypcję.
Byłem pewien że to losowy problem u mnie, ale skoro więcej osób ma to samo... i nie potrafią tego ogarnąć od tygodnia, to jest to dla mnie nie pojęte.

koralitto
11-12-2020, 04:15 PM
Szybki update z mojej strony, pomogło albo podanie drugiej karty (wątpię) albo usunięcie polskich znaków z adresu. Fun fact, wcześniej one nie przeszkadzały w kupowaniu gier, ale jak widać przy abonamencie już tak.

hmdomati
11-13-2020, 07:55 PM
Mam dokładnie to samo wykupiłem ubisoft+ i po niecałej godziny gry w Valhalle dostałem informacje, że mój abonament się skończył i mam opcje wykupienia go na nowo a w opcjach od abonamentu mam informacje, że moja płatność ma status suspended. Na czacie na żywo dostałem informacje, że pieniądze powinny zostać zwrócone w ciągu 7 dni i że, mogę poprostu zmienić sposób płatności i powinno przejść więc użyłem nowej karty z innego banku i również pobrało mi ponownie 60 złotych a abonamentu nie dostałem. Jestem teraz stratny 120 złotych...

Jeśli chodzi o samą subskrypcje to korzystam z wielu usług podobnych do ubisoft+ i pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby mi dwie karty zablokowało pod rząd nie rozumiem czemu w każdym innym serwisie te karty przechodzą a w ubisoft+ nie.

Kakarottoo_PL
11-13-2020, 08:56 PM
tan sam problem. Jak by sie ktos z tym uporal dajcie znac...

Ace-PL
11-15-2020, 11:40 AM
Mam to samo, Ściągnąłem AC Valhalla oraz WD Legion i jak odpalałem grę to wyskoczyło że subskrypcja wygasła.

BasQ97
11-21-2020, 11:43 AM
Mam to samo

bonhart99
11-24-2020, 02:01 PM
Mam to samo