PDA

View Full Version : Brak Dźwięku AC:Valhalla

Dinges37122
11-10-2020, 12:13 AM
Witam podczas grania w nowego AC nie słychać dzwięku dialogów oraz nie wyświetlają się napisy (nic nie zmieniałem w opcjach) Reszta dźwięków jest słyszana normalnie(ustawienia dźwięku domyślne)Ktoś wię jak to naprawić?

kamilxd156
11-10-2020, 02:47 AM
Witam podczas grania w nowego AC nie słychać dzwięku dialogów oraz nie wyświetlają się napisy (nic nie zmieniałem w opcjach) Reszta dźwięków jest słyszana normalnie(ustawienia dźwięku domyślne)Ktoś wię jak to naprawić?

Dołączam się do pytania. Mam ten sam problem. Dodam że 3 godziny kombinowałem sciąganie reinstalownie sterowników, niestety zero postępu. Gdzieś wyczytałem na stronie ubisoftu ze trzeba zmniejszyć wspomaganie sprzetowe dźwięku lecz za cholere nie umiem tej opcji znalezc, nie ma jej tam gdzie na wielu forach piszą ze powinna być. System windows 10, sterowniki dźwiękowe Realtek.

calvinek
11-10-2020, 11:31 AM
U mnie było to samo ale odinstalowałem grę i później na nowo zainstalowałem.Wcześniej wszedłem na swoje konto Ubi ,wybrałem Valhallę,kliknąłem po lewej stronie właściwości i wybrałem język instalacji (polski ).

Dinges37122
11-10-2020, 04:18 PM
Problem rozwiązany za pomocą wejscia w aplikacje Uplay-> właściwości Gry-Ogólne-> zmiana na jezyk angielski a w opcjach samej gry ustawić język polski i wszystko działa jak należy :)