PDA

View Full Version : ubisoft+ AC Valhalla

Wersahin
11-10-2020, 11:52 AM
Witam ,mam pytanie, dzisiaj po północy, wykupiłem UBI+ żeby w AC pograć, (przynerdziłem do 3), zaraz po zainstalowaniu gry i zaktualizowaniu wszystkiego, usunąłem karte z płatności, poprostu żeby mieć ubi+ w jednym miesiacu. wsyzstko ładnie pieknie,gra działa. a teraz od ponad godziny głowie sie co zrobić żeby ją uruchomić, wszedzie mam na koncie info że Subskrybcja jest zawieszona, kasa z konta zeszła,a grać nie moge, ma ktoś podobny problem ?? jesli tak to jak rozwiązaliście to

Kolafon
11-10-2020, 08:12 PM
Ubisoft pobiera kasę 2 razy. Najpierw sprawdza czy są środki,a dopiero potem dokonuje właściwego obciążenia. Musisz więc mieć na koncie min. 120zł oraz limit operacji internetowych min. 120zł. Te ciołki z Ubisoftu nie potrafią nawet tego klientowi dobrze wyjaśnić. Żeby teraz drugi raz cię obciążyli, musisz wejść w metody płatności, edytuj, podaj jeszcze raz dane karty i wtedy spróbują cie 2 raz obciążyć. Po kilku dniach bank ci zwróci pierwsze 60zł.

Panadoll324
11-12-2020, 07:33 PM
Okja sie podepne z innym pytaniem na podobnytemat : Czy jeśli kupie edycje standardową Valhalli i po 1 dniu wezme se Uplay+ w którym jest niby ta edycja ultimate to czy do mojej standardowej wersji wszystkie bonusy z ultimate zostana dodane i zostana w grze po uplywie miesięcznej subskrybcji w uplay+ ??