PDA

View Full Version : Problem z tkaniną; Ołtarz Dobby; Euvriscire; #Assassin's Creed Valhalla

LIGAKPL
11-24-2020, 11:13 PM
Witam Serdecznie
Problem dotyczy materiału w grze jakim jest tkanina. Jestem graczem, który zawsze w grach ceni eksploracje, co zajmuje mi dużo czasu.
Większość przedmiotów czy materiałów można kupić lub zdobyć od przeciwników lecz tkanina jest dosyć osobliwa. Jest ona zdobywana głównie ze skrzynek.Gdy dotarłem do rejonu miałem prawie ulepszony całkowicie ekwipunek (torba na prowiant i kołczan). Podczas eksploracji tego regionu ulepszyłem go całkowicie.
Nagle natrafiłem na Ołtarz Dobby i ku mojemu zdziwieniu ofiarą potrzebną do złożenia tam jest 5 szt. tkaniny. Myślę sobie" Oookej. Znajdę ją później". Gram dalej otwieram skrzynie i po tkaninie nie ma śladu. Pomyślałem sobie, że odblokuje się możliwość kupienia jej później w sklepie, No to się pomyliłem również. Przeszedłem główną fabułę i tkaniny nie ma.
Jest endgame. Czas na trofea Lecz niestety brak tkaniny i możliwości złożenia ofiary w uniemożliwia zdobycia trofeum pt. " Na sto procent pełną gębą!", które wymaga ukończenia wszystkich terytoriów. Doprowadziło to do sytuacji że jeżeli chciałbym zdobyć "platynę" to będę musiał zacząć od nowa bądź od zapisu przed ulepszeniem ekwipunku. I to jest kiszka w tym momencie.

Należałoby wprowadzić opcje kupienia jej u kupca bądź limit odgórny "spawnowania" tkaniny (tyle ile jest potrzebne na kołczan i prowiant + 5 na ofiarę ołtarza). Gdy to piszę jestem właśnie świeżo po obejrzeniu listy trofeów w grze i jest dosyć późna godzina. Jeżeli trzeba mogę dosłać nagrania z gry które potwierdzą ten błąd ale zajmie mi to trochę czasu.

A3r0ndight
11-25-2020, 10:25 PM
Mam ten sam problem, kończę praktycznie grę, na liczniku prawie 150 godzin, docieram do Eurvicscire a tam ołtarz wymagający 5 tkanin. Kołczan jak i prowiant ulepszone na maksa a tkanin w ekwipunku 0 co uniemożliwia ich zdobycie, co więcej chcąc grać dalej tak jak teraz, czyli od razu zbierając wszystko co napotkam na drodze całkowicie bym sobie zablokował możliwość ich zdobycia nawet po patchu bo zwyczajnie nie miałbym żadnych skrzyń. Także bardzo nieciekawa sytuacja i mam nadzieję że szybko coś zostanie z tym zrobione.

IzaMaja
01-30-2021, 10:25 AM
Witam mam ten sam problem kołczan i prowiant mam ulepszone na maksa wszystkie skrzynki pozbierałam i tkaniny nadal nie ma.

Baalvi23
07-07-2021, 09:12 PM
witam, tez mam problem tkanina brakuje pare bo nie mam jeszcze ulepszac max prowianta a dalej nie ma drop od skrzynia... https://imgur.com/a/uZBRtW6

McWilku_PL
07-22-2021, 06:00 PM
Podbijam temat bo brakuje mi jednej tkaniny i nigdzie jej nie ma, juz 110h przegrane jest już końcówka gry ale chęci opadły jak nie da się zrobić na 100%

McWilku_PL
07-29-2021, 08:49 PM
Szkoda że nikt nie napisał że po aktualizacji można kupić tkaniny u kopców ale dopiero jak rozwiniemy osadę do poziomu 6