PDA

View Full Version : Zawieszona subskrypcja po trzech godzinach od zakupu

LisekPLH
11-28-2020, 11:21 AM
Witam. Dnia 27.11.20 zakupiłem subskrypcję ubisoft+. Pieniądze zostały pobrane, otrzymałem dostęp do konta i gier. Po 3 godzinach od zakupu, podczas gry zostałem wyrzucony z niej wraz z komunikatem "Hmm. Your payment failed". Dodam, że jestem przekonany, iż moja karta nie straciła ważności ponieważ płaciłem nią przed i po zakupie.
Proszę o wznowienie subskrypcji lub zwrot pieniędzy.

Hajtawwerka
01-01-2021, 10:13 AM
Mam dokładnie to samo. Nie będę płacił 2 raz za to samo. Napisałem do supporta, ale nikt nie odpowiedział. Miał ktoś taki problem? Jak załatwiliście sprawę?

Artturi80_
01-03-2021, 10:49 AM
Mam dokładnie to samo. Nie będę płacił 2 raz za to samo. Napisałem do supporta, ale nikt nie odpowiedział. Miał ktoś taki problem? Jak załatwiliście sprawę?

Witam, mam dokładnie ten sam problem. Nie mogę skontaktować się z obsługą klienta, ponieważ wysyłanie zgłoszeń na stronie działu obsługi klienta nie działa. Środki z karty zostały pobrane, ale na stronie banku przy szczegółach, transakcja jest opisana jako nie rozliczona. Sytuacja ta trwa
od 01.01.21.

Pepo992
03-27-2021, 11:15 AM
Jestem w identycznej sytuacji, zero odzewu od firmy ubisoft, totalnie olali, czy udało się coś dowiedzieć?

Pozdrawiam.