PDA

View Full Version : Pozdrawiam serdecznie Ubisoft

kszyh9848
12-23-2020, 09:43 PM
Na samym początku pragnę zaznaczyć, że jeszcze ani razu nie otrzymałem od was pomocy, mimo precyzyjnego określania problemów, co doprowadza do wściekłości zapewne nie tylko mnie. Raz jeden otrzymałem jakąś pomoc poprzez fanpage FB.

Mój problem polega na tym, że nie widzę na stronie internetowej żadnej gry poza MM: Heroes 7 jako moja w przeciwieństwie do biblioteki na komputerze w Ubisoft Connect, z czym zapewne związane jest nieotrzymywanie przeze mnie jakichkolwiek punktów do wydania. Specjalnie do zakupu artefaktów legendarnych w MMX Legacy przechodziłem kampanię Heroes 7, absurd.
Nie jestem w stanie aktualnie odblokować trybu przetrwania w PoP:The Forgotten Sands, nie mówiąc już o samodzielnym naprawianiu błędów znanych setkom tysięcy ludzi m.in. z dźwignią w astrolabium czy z krętymi schodami, gdzie musiałem ratować się raz przechodzeniem gry od początku, a raz zapisem z internetu. Jak można sprzedawać niedziałającą grę, nie do przejścia? To nie strategia, która może być mniej lub bardziej zabugowana, ma gwarantować przynajmniej te kilka godzin rozrywki, to powinno być nielegalne…
Rozważam zwrot gry, proszę natomiast o naprawienie biblioteki online, by zaczęły także być widoczne osiągnięcia zgarniane podczas gier etc. oraz o minimum 100 punktów Uplay. Zdaję sobie sprawę, że starsze gry mogą nie być w pełni wspierane, jednak niemożność odblokowania trybu gry jest zdecydowaną przesadą.

P.S.: To przechodzi ludzkie pojęcie — "wybierz inną metodę kontaktu" to już w ogóle jest żart. Nie ma żadnej formy kontaktu. Zero odzewu. Najgłupsze, co można znaleźć, to jakieś rozwiązania w stylu „sprawdź, czy aby na pewno jesteś zalogowany na dobrym koncie"… ***** ***

kszyh9848
12-23-2020, 09:55 PM
Nikt tu nikomu nie odpowiada i pani od supportu ostatni raz aktywna w 2019…fantastycznie C: