PDA

View Full Version : Brak aktywacji zakupionego dodatku do gry (UNO

AlBandid
01-04-2021, 07:37 PM
Sytuacja już ogarnięta, choć nie tak jakbym chciała.

Zakupiłam DLC "Uno Flip!", jednak jest ono niedostępne w grze. Aplikacja na PC Ubisoft Connect wyświetla złożone zamówienie, tak samo na mój adres e-mail przyszło potwierdzenie zamówienia. Na stronie internetowej Ubisoft Connect widnieje poprzednie zamówienie (innej gry), ale nie to najnowsze. Dodam, że w aplikacji nie pokazuje się stare zamówienie, a jedynie to ostatnie (najnowsze).
Konto połączone jest z kontem Steam, przez które kupiłam DLC Just Dance (widoczne i możliwe do użycia). W aplikacji Steam nie widać zakupionego dodatku Uno Flip.
Do zakupu Uno Flip! użyty został kod promocyjny WELCOME2021.
Posiadam zrzuty ekranu potwierdzające sytuację, które chętnie udostępnię obsłudze klienta, ale nie zamierzam ich publikować na forum.
Czy ktoś z obecnych tutaj miał problem z brakiem lub opóźnioną aktywacją jakiejkolwiek gry na Uplay?

EDIT: Rozmawiałam z obsługą klienta i zakończyło się na zwrocie pieniędzy. Wolałabym zagrać w dodatek, ale mówi się trudno. Może niektórzy z Was to wiedzą, a może niektórzy nie -> połączenie kont Uplay i Steam nie jest obustronne. Morał jest taki: kupuj na Steam, jeśli masz tylko te dwie platformy do wyboru. Nie dlatego, że Steam lepszy czy coś w tym stylu, ale dlatego, że ma klapki na oczach i nie widzi nic poza swoim podwórkiem.