PDA

View Full Version : Nie moge polaczyc sie ponownie do gry rankingowej

Kamil_Steinbach
01-07-2021, 06:54 PM
Podczas rozgrywki wyrzucilo mnie z gry, przy probach ponownego polaczenia do meczu otrzymywalem kod bledu 4-0xfff0bdc0. Po kilkunastu probach polaczenia gra sie zakonczyła a ja otrzymalem NIESLUSZNIE 30 min kary oraz przegrany mecz wraz ze spadkiem MMR. Prosze o naprawienie bledu oraz rekompensate za stracony mecz oraz kare.

Oczywiscie strona supportu ubisoft nie dziala, bo nie mozna wyslac nawet zgloszenia poniewaz live chat ktory jest jedyna opcja jest wylaczony :)

Pozdrawiam.

Green_Chesus
01-07-2021, 07:58 PM
U mnie ten sam problem od momentu kiedy wyszedł New Dawn (ponad miesiąc). Pomimo dziesiątek zgłoszeń i wysłanych raportów "Szanowne Państwo" z Ubisoft dalej woli olewać nas i problem. Taki Riot Games, Digital Extremes czy Blizzard odpisuje w maksymalnie 24h, tutaj możesz zaczekać się do następnego sezonu... o ile nie dłużej.

Kamil_Steinbach
01-10-2021, 05:31 PM
dzisiaj miała miejsce podobna sytuacja wyrzucenie z gry i ban na gry oczywiście ranked odechcenia się grać przez was. Nie odpalę tej gry już nigdy. Bardzo dobre traktowanie graczy macie.

unk4ss
01-10-2021, 10:00 PM
Nie liczcie na to, że tu ktoś z ubi to czyta. Ew pomoc albo telefoniczna, albo zagraniczne forum.
Nawet jak to forum nie było martwe to pomocy i tak się tu nie uzyskało