PDA

View Full Version : Problemy z hitreg oraz zniszczona barykada która nie znika

Sojur
08-28-2016, 09:34 PM
Napiszę prosto z mostu

Sytuacja 1

Mapa Dom, skrót nad garażem, gram Buckiem z CAMRS, stoję na wieży. Widzę głowę Bandita więc oddaję strzał, trafiam lecz gra nie zalicza trafienia. Umieram, na killcam widzę krew Bandita

https://www.youtube.com/watch?v=hPX-...ature=youtu.be

Sytuacja 2

Ta sama mapa, gram jako Kapkan, miejsce Main Bedroom. Ash strzela ładunkiem w barykadę Castle'a, która nie wybucha. Spokojnie ustawiam się w garderobie (tak nazywam ten pokój), umieram zabity przez Capitao z M249 przez zabarykadowane okno. Okazuje się że barykada została zniszczona (u mnie nie była co widać na filmie).

https://www.youtube.com/watch?v=Xk0J...ature=youtu.be

Cel postu? Może developerzy w końcu wezmą się za eliminację bugów oraz naprawę "infrastruktury sieciowej"(błąd połączenia 2x0000E000 i inne, które występują w grach Ubi począwszy od Blacklist, przez Future Soldier na Siege kończąc). Aktualnie gra została przeze mnie usunięta (kocham tą grę ale nie zamierzam spadać w ciągu dwóch dni z 3 rang przez bugi, błędy, netcode oraz "peak advantage" (przeciwnik widzi mnie całego, jego nie widać w ogóle)).

Rainbow Six Siege chce być grą e-sportową, organizowane są Majory, i zapewne gdyby na Majorach wydarzyła się podobna sytuacja to łatka zostałaby wypuszczona błyskawicznie, tylko po co czekać aż to się stanie skoro można to załatać wcześniej? Z taką postawą deweloperów gra nigdy tak naprawdę nie zaistnieje na scenie e-sportowej i nie zdobędzie aż takiej popularności jak inna gra FPS o tytule Counter-Strike Global Offensive.

Pozdrawiam iSoyer

UBI-Zuzu
08-30-2016, 10:57 AM
Cześć KILL.iSoyer,

dziękuję za zgłoszenie problemu i podzielenie się materiałami oraz opinią. Zespół cały czas pracuje nad ulepszaniem gry poprzez kolejne aktualizacje i zapoznaje się z opiniami społeczności. Zapraszam do zajrzenia do gry ponownie za jakiś czas by ocenić zmiany i ulepszenia, które zajdą w grze międzyczasie!

Zuzu