PDA

View Full Version : Brak kontynuacji fabuły zadanie Czarne chmury

ellisdee01
03-17-2021, 07:12 PM
Witam problem polega na tym, iż w zadaniu Czarne chmury nie uruchamia się walka z Dagiem. Co powoduje że nie mam możliwości ukończenia gry. Cały etap dotarcia z raportem z Centu o zawarciu sojuszu do sali biesiadnej w Kruczej Przystani przebiega dobrze oraz rozmowa z Dagiem i Randvi.
Kiedy Eivor idzie spać za chwilę się budzi i tyle. Nic się nie dzieje. Powinna być walka z Dagiem. Co zrobić masakra grę od nowa zacząć kiedy jestem przy końcu???

ellisdee01
03-19-2021, 04:12 PM
Witam ponownie mam problem z zadaniem Czarne chmury. Brak kontynuacji fabuły. Nie pojawia się Dag z którym mam stoczyć walkę. W Kruczej Przystani wszystko zablokowane. Czy możecie mi pomóc. Nie można grać dalej w celu ukończenia gry. Od tygodnia Nie mogę grać. Wczytuję zapisy wcześniejsze i nic z tego.

Arnolddzikk
03-28-2021, 11:14 AM
Witam ponownie mam problem z zadaniem Czarne chmury. Brak kontynuacji fabuły. Nie pojawia się Dag z którym mam stoczyć walkę. W Kruczej Przystani wszystko zablokowane. Czy możecie mi pomóc. Nie można grać dalej w celu ukończenia gry. Od tygodnia Nie mogę grać. Wczytuję zapisy wcześniejsze i nic z tego.

Witam mam ten sam problem czy może już Pan rozwiązał go jak tak to proszę o informację

beyond7777
03-31-2021, 11:11 AM
Tak u mnie ten sam problem od kilku dni. Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie nie pomaga. Gram na PS4 jestem po 60 godzinach w grze :/
Czy ktoś pisał do supportu ubisoftu w tej sprawie? Widziałam na zagranicznym forum, że ludzie mają ten sam problem.

Arnolddzikk
04-02-2021, 07:07 PM
Tak u mnie ten sam problem od kilku dni. Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie nie pomaga. Gram na PS4 jestem po 60 godzinach w grze :/
Czy ktoś pisał do supportu ubisoftu w tej sprawie? Widziałam na zagranicznym forum, że ludzie mają ten sam problem.

Ja próbuje grać od nowa skasowałem wszystkie sejwy

jamcito25
04-05-2021, 10:20 AM
Ja próbuje grać od nowa skasowałem wszystkie sejwy
Mam ponad 50 godzin gry i mi też ta misja nie idzie na PS4. Z tego co wyczytałem trzeba czekać na nowy patch bo kasowanie dębów nic nie daje