PDA

View Full Version : AC Valhalla "Czarne Chmury/A Brewing Storm"

DarthDante
03-27-2021, 01:11 PM
Witam mam bardzo poważny błąd. Mianowicie nie chce się uruchomić misja "Czarne Chmury", scenka gdzie Drag wyzywa gracza na pojedynek nie pojawia się jedynie gra się ładuje i nic nie można robić. Ani rozmawiać z innymi npc ani teleportować a festiwal ostara dodany w ostatniej aktualizacji zachowuje się tak jak bym dopiero rozpoczął grę i nie posiadał jeszcze osady tzn na zadaniu widnieje komunikat "Zagraj w podstawę gry". W grze mam nabite 120 godzin zrobiłem praktycznie wszystko co było do zrobienia i wziąłem się za zadania główne.

marinerro1
04-04-2021, 10:05 PM
Witam
Mam problem z misją Czerne chmury po załadowaniu misji nie ma sceny z drug em i misji.

Arnolddzikk
04-09-2021, 01:30 PM
Witam
Mam problem z misją Czerne chmury po załadowaniu misji nie ma sceny z drug em i misji.

To samo już miesiąc to trwa niech dają aktualizację bo tragedia

jajebie123
04-19-2021, 10:04 AM
Mam identycznie ten sam problem , a aktualizacji jak nie ma tak nie ma .Brak słów

boolvers
04-22-2021, 04:48 PM
Super sprawa. To forum jest pewnie po to żeby sobie popisać a nie zgłosić problem. Chyba nikt tu nie zagląda oprócz zfrustrowanych graczy.
Ciekawe że Ubisoft sprzedaje zepsuty produkt i nic sobie z tego nie robią bo dalej jest dostępny w sklepie a nawet zachęcają do kupna DLC :)

żeby było jasne - też mam tego buga a jak widać na innych forach sprawa dotyczy wielkiej ilości graczy.

boolvers
04-29-2021, 02:42 PM
1.2.1 i można walczyć Eivorem dalej

pozdr