PDA

View Full Version : Problem z wydarzeniem w świecie "W wierze siła"

Maslak1980
06-28-2021, 03:10 PM
Dzień dobry, Gram w AC Walhalle na ps5. Mam problem z Wydarzeniem w świecie gry "W wierze siła". Podchodzę do grupki osób na wyspie i nic się nie dzieje. Postać ma spuszczoną głowę i nawołuje do chrztu. Ale nie mam jak z nim porozmawiać bo nie ma dymku do opcji dialogowej. Sprawdzałem na you tubie jak ktoś inny to przechodzi i tam widać dymek nad postacią do opcji dialogowej. Eivor zagaduje i wydarzenie się rozpoczyna. Próbowałem wczytywać wcześniejsze "sejwy" ale za każdym razem mam ten sam problem. Pozdrawiam

Orionis
06-28-2021, 06:35 PM
Mam to samo na pc. Postać pozostaje bez możliwości interakcji. Dodatkowo u mnie nie można rozpocząć wyzwań od bogów mimo ukończenia gry i poziomu mocy 430. Zniknęło mi zadanie z beowulfem :<

Dovahbear36
07-02-2021, 02:43 PM
Czyszcząc Mapę na sam koniec dotarłem do właśnie tego zadania.
Nie można rozpocząć jakiejkolwiek interakcji.
Wczytywałem zapisy z przed wielu godzin wcześniej albo te z przed dotarcia do celu i dalej nic się nie dzieje.

Furriat
07-04-2021, 03:54 PM
Mam na PS5 to samo zero reakcji.Nie wiem czy grać dalej chciałem wbić platyne ale chyba nie ma sensu.

niunia_6_9
07-11-2021, 02:38 PM
Mam to samo, wszystkie inne trofea wbite a przez to jedno wydarzenie nie mogę wbić platyny. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie jakaś aktualizacja i błąd zostanie naprawiony.