PDA

View Full Version : Błąd po zakupie?

PBull90
09-10-2016, 09:56 AM
Witajcie. Gram w the Division na ps4. Ostatnio zakupilem zestaw strojów do gry, i problem wyglada nastepująco. Po kupnie otrzymałem info ze zawartosc dostepna do odbioru u npc w bazie operacyjnej. Poszedlem je odebrac i w pewnym momencie jak klikałem kolejno elementy ciuchow zauwazylem ze nie sa one przenoszone do postaci tylko dalej sa u npc do odbioru. Baaaa okazało sie ze nie moge pobrac nastepnych ciuchow ktore sa za zadania np ISAC. Dzisiaj zrobiłem z Undergounda i ciuch zamiast wylądowac u mnie w ekipunku lezał na ziemi i nie moglem go podniesc poniewaz wyskakiwalo info ze ekwipunek pelny, a na dodatek nie moge zdjac z postaci czapki kurtki ani szalika gdzie moglem to zrobic bez problemu przed zakupem. Nie wiem czy jest jakis sposob naprawienia tego typu bledu samodzielnie, ale jezeli nie to prosilbym o jakies namiary na ubi gdzie moge sie zglosic z tym.

UBI-Zuzu
09-12-2016, 10:59 AM
Cześć PBull90, witaj na forum!

Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała. Doradzałabym kontakt w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/) lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Zuzu

PBull90
09-12-2016, 01:35 PM
Mi tez jest przykro poniewaz zapłaciłem za produkt ktory nie dziala prawidłowo.... Ciekawy jestem jak zebrac cotygodniowe nagrody ISAC jak nie moge nic pobrac na postac. CZy jest mozliwosc skasowania tych DLC outfit pack z PS4?( a do wsparcia technicznego napisałem i niestety cisza bez kontaktu)

UBI-Zuzu
09-12-2016, 02:35 PM
Jeśli kontaktowałeś się już ze wsparciem, podaj mi proszę numer referencyjny Twojego zgłoszenia, a poprosze, by Twoją sprawą zajęto się w pierwszej kolejności.

Zuzu

PBull90
09-13-2016, 02:09 PM
|Nr Referencyjny to 03607673

UBI-Zuzu
09-13-2016, 04:16 PM
Poprosiłam wsparcie o zajęcie się Twoją sprawą. Powinni się wkrótce z Tobą skontaktować. Przepraszam za zwłokę.

Zuzu