PDA

View Full Version : Rainbow Six Siege - wrażenia

UBI-Zuzu
12-04-2015, 08:06 PM
Cześć wszystkim,
minęło już kilka dni od premiery Rainbow Six Siege, część z Was na pewno zdołała spędzić w tej grze kilka godzin.
Jak Wam się podoba na tą chwilę? ;) Dajcie znać!

Zuzu

ShadowMannnn
12-05-2015, 07:55 AM
JA się wkurzam masakrycznie, dopiero co wyszła gra już pełno haków, W terrorhunt mają po 99999999999 punktów, nie można zgłosić gracza który cię zabił żenada

UBI-Zuzu
12-07-2015, 12:11 PM
Cześć ShadowMannnn i witaj na forum,
pracujemy obecnie nad rozwiązaniem tego problemu. Nie chcemy, by nieuczciwi gracze psuli zabawę innym.
W tej chwili jest możliwość raportowania graczy za pomocą zgłoszenia do naszej pomocy technicznej. (https://support.ubi.com/pl-PL/)

Zuzu

BETA_Je7us
07-02-2016, 12:42 PM
Cześć

Kiedy wprowadzicie możliwość wyłączania ikon symbolizujących klasy postaci?
Irytuje mnie brak takiej możliwości i zależy mi na takiej zmianie.

pozdrawiam
Maciek

UBI-Zuzu
07-04-2016, 09:40 AM
Cześć ZLODZIEJ_Maciek, witaj na forum!

Dzięki za podzielenie się opinią w tej kwestii. Zostanie ona przekazana zespołowi deweloperskiemu.

Zuzu

BETA_Je7us
08-02-2016, 06:17 PM
Cześć

Nadeszła nowa łata i nadal ikony operatorów są widoczne albo inaczej - "nie wyłączalne".
Ikony operatorów często zasłaniają cel do którego strzelam - pogarsza to jakość rozrywki - okazjonalnie jest to też powodem team kill.
Z forów jakie czytałem na temat Rainbow Six Siege widzę że jest to dość popularny wątek w kwestii niezadowolenia graczy.
Kwestia modyfikacji UI ma znaczenie i w mojej opinii obecne możliwości modyikacji UI nie pasują do poziomu rankingowego.
Możliwość wyłączenia całego UI też było by jakimś rozwiązaniem.

pozdrawiam
Maciek

UBI-Zuzu
08-03-2016, 10:53 AM
Dzięki wielkie za feedback po aktualizacji! Dam znać zespołowi o Twoim zdaniu.

Zuzu