PDA

View Full Version : Alpha Acces

Twisteros.
09-13-2016, 06:19 PM
Witam, mam problem z dostępem do Alfy For Honor a mianowicie chodzi o to że, zapisywałem się na Xbox one a otrzymałem dostęp na Ps 4. Jest jakaś szansa aby to w jakiś sposób "zmienić "?

aminis78
09-14-2016, 08:13 AM
Z tego co się orientuje, to zmiana jest prawie nie możliwa.Podobny problem pojawił się u jednego z moich znajomych. Mianowicie chodziło o zmianę e-mail przypisanego do konta. Wielokrotne prośby o zmianę i pisanie do supportu pozostało bez odpowiedzi. Zostanie ci najprawdopodobniej poproszenie znajomego z UbiClubu aby wysłał Tobie zaproszenie.

UBI-Zuzu
09-14-2016, 08:50 AM
Cześć TWIST3ROS, witaj na forum!

Napisz prosze do naszego wsparcia technicznego (https://support.ubi.com/pl-PL) i opisz zaistniałą sytuację.

@aminis78, jeśli rozwiązanie sprawy zgłoszonej do wsparcia przedłuża się, zawsze można zadzwonić, lub też zwrócić na to naszą uwagę tutaj na forach lub na facebooku, że sytuacja tak wygląda i poprosić o zajęcie się sprawą ;)

Zuzu

overbreaker
09-14-2016, 07:50 PM
Ja bede grał na PC.Czy alfa uruchomi sie bez klucza??Teraz przy próbie uruchomienia woła o niego..

UBI-Zuzu
09-15-2016, 09:06 AM
Cześć overbreaker,

z racji tego, że alfa jest zamknięta, do jej uruchomienia wymagany jest klucz.

Zuzu

TTG.DirtyCookie
01-26-2017, 05:04 PM
Witam, mam mały problem. Otóż zarejestrowałem się do bety For Honor już dawno temu, dzisiaj zaniepokojony tym że nie dostałem żadnego klucza sprawdziłem swoje konto ubisoft na przeglądarce. Co się okazało pisało że nie jestem zarejestrowany do żadnego programu beta access. Da się coś jeszcze z tym zrobić czy nie ? Ponieważ bardzo chciałem kupić tą grę już mam przygotowane fundusze ale niestety obawiam się że na Komputerze może być to dość trudne i niewygodne do grania, więc ta beta pomogła by mi w decyzji czy w ogóle warto.