PDA

View Full Version : pomysł

unk4ss
09-15-2016, 09:37 PM
Witam

dziś konstruktywnie. Czy dałoby się (technicznie powinno być to do zrobienia dość prosto) zrobić coś takiego, że na killcamie (gdy ja zginąłem) oprócz informacji o kulkach które ja zarobiłem (i hp w procentach które mi zabierały) była informacja dla mnie jako martwego, jakie ja w tym czasie zadałem obrażenia przeciwnikowi ? Czyli drugi taki spis kulek z mojej strony w kierunku przeciwnika wraz z procentami, ile hp mu zabierają.

pozdrawiam

UBI-Zuzu
09-16-2016, 09:20 AM
Cześć unk4ss,

dobry koncept, dzięki za podzielenie się pomysłem! Przekażę go zespołowi.

Zuzu

H3llGat3e_LW
09-17-2016, 12:09 AM
To moze jeszcze jeden pomysł na postawienie serwera w polsce.

NG_POETA
09-17-2016, 09:53 AM
To teraz ja konstruktywnie, mianowicie po ostatniej aktualizacji gry zaobserwowałem straszliwe lagi a najbardziej odczuwalne jest to w czasie fazy przygotowań, lag potrafi trwać praktycznie całą fazę przygotowań lub większą cześć czyli około 30 sec. po tym czasie gdy przeciwnik już zaczyna atak to ja dopiero mam czas na za zbrojenie ścian czy postawienie pułapek to kolejny błąd który zaburza w sposób znaczący wyrównany poziom gry. Takie pytanie mam czy przed wrzuceniem aktualizacji jest ona testowana pod względem wydajności na różnych komputerach z różnymi ustawieniami i konfiguracjami sprzętowymi? nie każdy gracz posiada komputer za 6000 tysięcy zł lub więcej, nie które karty nie są w stanie zapewnić płynności gry gdy ktoś postawi im zbyt duże wymagania projektując jakieś efekty w grze. Nie wiem co zostało zaimplementowane do ostatniej aktualizacji ale nie jest to dobra rzecz. Kolejny raz jestem za tym aby jakakolwiek nowa aktualizacja została udostępniona pewnej grupie graczy na okres próbny w formie dodatku beta do gry i poczekaniu na opinie czy wszystko jest ok.

unk4ss
09-17-2016, 04:30 PM
No niestety zaobserwowałem to samo. ściny od kilku do kilkunastu sekund w fazie przygotowań, dodatkowo mniejsze, ale odczuwalne lagi w trakcie gry. I nie ma tu nic do rzeczy sprzęt czy to za 2 czy za 8 tysięcy; problem pojawił się równo z ostatnim patchem. Dodatkowo od tego samego momentu wyłącza się możliwość nagrywania ShadowPlay'em; gdy startuję grę możliwość jest, potem w trakcie rozgrywki możliwość nagrywania jest wyłączona. Dzieje się tak tylko na R6 i tylko od ostatniego patcha.

Co do ostatniego patcha. Tarcza BlackBerda wreszcie jest taka, jak powinna być. Teraz uważam postać za zbalansowaną. Natomiast Termita (którym gram) traktujecie jak poligon doświadczalny. Miał granaty - zabraliście i daliście flashe. Jak już jako tako nauczyłem się je tak rzucać tak, by oślepiać przeciwnika nie siebie - zabraliście i daliście dymy. Znowu muszę zmieniać sposób gry daną postacią.
Niemniej oprócz zmian na Termicie resztę uważam za trafioną. Może z wyjątkiem TWITCH; moim zdaniem dwa drony bojowe mogła by mieć, ale może nie w fazie przygotować. Ale to moja subiektywna opinia.

Teraz rzecz, która jest od początku. Moim (i nie tylko) zdaniem kompletnie spierdzielony jest dźwięk w grze. Z każdym patchem czekamy na poprawę i ciągle nic. Choć strach pomyśleć, co będzie po "ulepszeniu" :P Niemniej - pozycjonowanie dźwięku jest zrobione źle i co gorsza - nie jest powtarzalne. Nie da się precyzyjnie określić kierunku hałasu zwłaszcza, jeśli dobiega z dalsza. Przydałoby się to również poprawić.

Mój konfig:

GFX NVidia 660 TI
CPU I53470
RAM 16G
Headset G35

Ustawienia graficzne w tej chwili wszysko na LOW, cienie na MED. I na tych ustawieniach ściny są nieakceptowalne.

EDIT: Przypomniało mi się. Mam wrażenie, ze od ostatniego lub przedostatniego patcha C4 jest jakieś bardziej ciężkie i bardziej lepkie....

UBI-Zuzu
09-19-2016, 09:08 AM
Cześć wszystkim,

dziękuję bardzo za Wasze opinie!

@maxx-PL, czy mogłabym prosić o podanie konfiguracji Twojego komputera? Chciałabym zgłosić problem z lagowaniem, który zgłaszaliście.

@unk4ss, dziękuję za powiadomienie o problemie z dźwiękiem. Również zostanie on zgłoszony. Co do C4, zostały do niego wprowadzone zmiany bodaj w aktualizacji 4.0.

Zuzu

unk4ss
09-19-2016, 05:46 PM
... Co do C4, zostały do niego wprowadzone zmiany bodaj w aktualizacji 4.0.

Zuzu

Kolejna "dobra zmiana". Ale ja się trochę źle wyraziłem. C4 jest bardziej lepkie - czyli to, co zostało kiedyś naprawione znowu powróciło. Kiedyś lepiło się do wszystkiego jakby było "przyciągane". Potem zostało naprawione i od jakiegoś czasu (przedostatni patch chyba) znowu się lepi. Natomiast drugi problem to obecny ciężar C4. W zasadzie jeśliby chodziło o tylko ciężar to można by się przyzwyczaić. Ale mam wrażenie, że dla c4 obowiązuje inne przyspieszenie ziemskie i o ile dla wszystkiego (również w grze) wynosi 9.81m/s^2 o tyle dla c4 ta wartość przyspieszenia jest mocno zawyżona I tu prosiłbym o przyjrzenie się i naprawienie

BTW kiedy można spodziewać się patcha naprawiającego ostatni patch ?

NG_POETA
09-20-2016, 07:09 AM
Kolejna "dobra zmiana" postać to TWICH i jej dwa drony elektryczne, kto wpadł na taki pomysł żeby w fazie przygotowań dać dron elektryczny? Przepraszam za stwierdzenie ale robicie ankiety w gimnazjach? Faktem jest co pisał UNK4SS O C4 rzucić nim celnie udaje się baaaardzo rzadko oczywiście to wszystko po ostatnich patchach.

Skoro słuchacie dobrych rad graczy to może weźmiecie teraz pod uwagę co piszą polscy gracze i oddacie THERMIT- owi granaty? TWITCH zabierzcie dron elektryczny w fazie przygotowań. Kwestia dźwięku w grze to już inna sprawa, jeżdżę dronem po garażu słyszę zazbrajanie ścian jestem pewny że zakładnik jest w pralni a zakładnik jest w głównej sypialni dwa pietra wyżej i jak tu mówić o pomocnym dźwięku w grze?

itd....

UBI-Zuzu
09-20-2016, 08:47 AM
Ponownie, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią na powyższe tematy, zostały one odnotowane.

Jak tylko będzie wiadomo, kiedy pojawi się kolejna aktualizacja, na forum na pewno pojawi się na ten temat informacja.

Zuzu