PDA

View Full Version : Wywala z gry po utraceniu neta w sekunde :)

TeamC_Vaginov
09-21-2016, 05:40 PM
Witam, jestem w pierożek zażenowany tym waszym systemem wyrzucania z gry. Mam niestety problemy z internetem, który mnie wywala co kilka godzin na 3-2 sekundy. Przez ten czas zostaje WYRZUCONY Z RANKEDA KIEDY UGRYWAM ALBO POTRAFIE WYGRAĆ I NAGLE PUF, WYRZUCONY :) 2 rankedy miałem 3-2 i mnie wyrzuciło na sekunde i zawieszenie gry. Wygrywałem 3-1 i nagle mnie wyrzuciło po czym moi koledzy wygrali i co ? ZAMIAST WYGRANEGO RANKEDA DOSTAŁEM MINUS KILKADZIESIĄT PUNKTÓW I 15 MINUT BAN :) Może wkońcu zrobicie żeby wywalało po 10 sekundach ? Bo to naprawde pierożkujące.

UBI-Zuzu
09-22-2016, 08:53 AM
Cześć Vaginov.EZ, witaj na forum!

Rozumiem Twoją frustrację, dziękuję za podzielenie się zdaniem, zostało ono odnotowane i przekazane.

Zuzu

Baca1995
09-24-2016, 11:14 AM
Nie wiem co wy robicie z tą grą ale jak tak dalej pójdzie to chyba zaczne grać na originie a nie na platformie ubisoftu.
Mam problem z netem i wywala mnie ok trudno jakoś to przeżyje ale to że nie można wrócić do meczu rankingowego szczególnie i cały czas się łączy to już jest wasza wina.
ja czekam 15 min aż gra łaskawie dołączy mnie do zespołu, i nie tylko ja mam taki problem jak wyrzuci bo cały oddział, a nie że trace rangę przez to że wasz serwer nie może mnie z powrotem dołaczyc do gry