PDA

View Full Version : Jeśli mógłbyś zadać pytanie twórcom Ghost Recon Wildlans...

UBI-Zuzu
09-22-2016, 10:01 AM
... o co byś ich zapytał?

KamykGCT
02-04-2017, 07:39 PM
Czy mogliby poprawić model lotu helikoptera? W obecnej formie jest tragiczny i nie do przyjęcia. Sugeruje podpatrzeć jak wyglądał w Saint's Row 4, tutaj spisał by się bardzo dobrze. Teraz latanie śmigłowcem przypomina randomowe klikanie klawiszy, które nijak mają się do fabuły. Rozumiecie gramy spec opsami, gdzie pilot powinien swoimi umiejętnościami powodować zachwyt u samego wroga podczas lądowania na dachu, a zamiast tego mamy jakąś fanaberię z cyklu: "Czy leci z nami pilot?". Wierzę, że coś z tym zrobią w finalnym produkcie.

kolotz1976
02-05-2017, 08:59 AM
Dołączam się do pytania, naprawcie ogólny model lotu, helikopter i samolot.

Bambuss1983
02-05-2017, 10:54 AM
Witam! Faktycznie z tym helikopterem jest coś nie tak. Pierwszy raz tak ciężko się steruje i utrzymuje-pomyślał bym nad wykorzystaniem LB i RB aby móc w poziomie obracać helikopterem. Kolejną rzeczą sterowanie samolotu-również problematyczne i jak widzę nie są to tylko moje odczucia. Poza tym gra świetna gra i robota. Czekałem cały rok za nią i można powiedzieć iż twórcy się postarali. Dodałbym więcej tłumików gdyż większy nacisk jest na grę jako DUCH i kooperację z przyjaciółmi. Z mojej strony dodałbym jeszcze możliwość długich-krutkich świateł gdyż wieczorem słabo widać jak i radia w pojazdach aby było można słuchać różnego rodzaju muzyki-reszta dźwięków w grze otoczenia świetna. Pozdrawiam!!

kOOsmacz
02-05-2017, 10:42 PM
... to dołączył bym się pytaniem do przedmówców. Dlaczego latanie w tej grze jest tak skopane? Gorzej niż tragedia :( Każdy przedstawia rozwiązania to i ja. W GTA5 moim zdaniem jest bardzo dobrze skomponowanie sterowanie lotem samolotów (no poza precyzyjnym celowanie, ale gdy schodzimy na płaszczyznę "celowania" w GR to to jest jeszcze większa pomyłka i niebyt), a mianowicie system sterowania jest oparty na dwóch "wsadach", tzn (opis klawiszy niżej):
W - lot do góry pionowy
S - lot w dół pionowy
A - lot w lewo poziomy
D - lot w prawo poziomy
Num8 - pochylenie maszyny do przodu
Num5 - pochylenie maszyny do tyłu
Num4 - pochylenie maszyny w lewo
Num6 - pochylenie maszyny w prawo ,
, gdzie te pochylenia mają swoje "ograniczniki" w zależności od maszyny jaką latamy.
Następnym pytaniem byłoby to, czy przemieszczając się po TAK ładnej, dużej mapie, jestem zmuszony cierpieć z powodu zaimplementowanej, nienaturalnej fizyki poruszania się pojazdów naziemnych? Dotarcie z punktu A do B, gdzie zajmuje to trochę czasu, biorąc pod uwagę rozstrzał tych punktów na mapie, nie sprawia mi radości i chęci powtarzania tego - niestety. Mam wrażenie że poruszam się ociężałym klocem na kołach z przesadzoną grawitacją...
Gra jest naprawdę ładna, jednak zwiedzanie jej świata pojazdami w tej postaci i cieszenie się tym faktem są bardzo małe...

UBI-Zuzu
02-06-2017, 03:48 PM
Dziękuję Wam za podzielenie się Waszymi uwagami dotyczącymi modelu latania! Zostaną one przekazane zespołowi.

Zuzu

kOOsmacz
02-10-2017, 01:12 AM
ja mam jeszcze jedną propozycję... Jeżeli gramy coopa, to dlaczego każdy z czterech znajomych ma oznaczać tą samą beczkę z ropą, medykamenty itd... To trochę bezsensowne... Punktu w trakcie wspólnej gry powinny iść na rachunek wszystkich... Powołam się na przykład - zdobywając bazę przeciwnika jest w niej sporo surowców, jak gram z ekipą durnowato dla mnie wygląda wkładanie po 4 nadajniki do jednego żarcia, beczki czy skrzynek xD Mam cichą nadzieję że to się zmieni.
Pozdrawiam :)

Dj_Vixa69
02-24-2017, 05:15 PM
ja bym zapytal czy mozna zrobic tak zeby zmienic widok kamery w samachodzie bo z gory kiepsko sie jezdzi dlatego ze zawsze mam kamere na zderzaku bo wiecej widze mozna bylo by odac kamere w kabinie .. dlaczego tez nie moge jezdzic jako posazaer trybie solo jak grac w trym solo ktos wie ? poza tym wolalbym widok 1 osoby niz 3 kiepski to dla mnie widok nic nie widac bez sensu jest t reanimowanie ze czekac musze okreslony czas zeby nastapilo lepsze sa apteczki .. grafika fajna spoko wszystko tylk ote kilak rzeczy jest denerwujacych

kOOsmacz
02-26-2017, 08:39 PM
... czy w ogóle i w jakim stopniu przejmują się uwagami i opiniami społeczności.

UBI-Zuzu
02-28-2017, 12:33 PM
ja bym zapytal czy mozna zrobic tak zeby zmienic widok kamery w samachodzie bo z gory kiepsko sie jezdzi dlatego ze zawsze mam kamere na zderzaku bo wiecej widze mozna bylo by odac kamere w kabinie .. dlaczego tez nie moge jezdzic jako posazaer trybie solo jak grac w trym solo ktos wie ? poza tym wolalbym widok 1 osoby niz 3 kiepski to dla mnie widok nic nie widac bez sensu jest t reanimowanie ze czekac musze okreslony czas zeby nastapilo lepsze sa apteczki .. grafika fajna spoko wszystko tylk ote kilak rzeczy jest denerwujacych

Dziękuję za podzielenie się, przekażę!

... czy w ogóle i w jakim stopniu przejmują się uwagami i opiniami społeczności.

Przejmują się. Niedługo będziecie mieli okazję się o tym przekonać ;)

Zuzu

Roo23th
04-19-2017, 11:41 PM
za mną 137 godzin 30 minut gry SOLO w Wildlandsy i jakbym miał zadać jedno pytanie to oczywiście zapytałbym o najbardziej frustrującą mnie rzecz w grze. jako że gram sam sobie tak dla spokojnej rozgrywki gram na najniższym poziomie , dlaczego o tym piszę ? otóż myślałem że od poziomu będzie zależało jak bardzo skoordynowani będą wrogowie ale tak nie jest , wystarczy że zostałeś nie wykryty ale szukają Cię przykładowo nie trafiłeś i wiedzą że ktoś do nich strzela wiecie co się wtedy dzieje ? cały obóz leci wprost na Ciebie z dokładnością do 10 metrów mało tego jestem na obszarze 5 gwiazdkowym i w trybie 5 sekundowym przyjeżdżają posiłki przykładowo 3 samochody i ja się pytam to jest realne ? > ani nie mogę naprawić błędu > ani jakoś się ukryć > ani sensu nie ma też walka bo wtedy tylu ich jest że musisz albo nie wiem uciekać helikopterem no chyba że nic nie masz w pobliżu to gorzej albo dosłownie dać się zabić..... DO SEDNA nie może Ubisoft zrobić coś takiego że wrogowie nas szukają ale nie wiem jak to nawet opisać w realny sposób nie że oni dzięki magicznej kuli wiedzą gdzie jesteśmy . niech ich sposób szukania nas da nam szansę się schować przeczekać i zaatakować jeszcze raz.

Bokiony
05-21-2017, 01:43 PM
Czy można dodać strzelanie z pistoletu podczas pływania, nie raz trzeba było wyjść na jakiś brzeg rzeki żeby zdjąć wroga, bo z wody nie można było.
Brakuje możliwości wybicia szyby w budynkach "walką wręcz" klawisz F. Gdy się chce wejść/wyjść z budynku przez okro to trzeba bronią rozbić szybę, bo walką wręcz się nie da.
Brakuje ikonek odpowiadającym pojazdom w "zrzut pojazdu" w podstawowej wersji (motocykl, minibus) i w dlc, na radarze brakuje ikonek np: traktor, koparka... są ale jako ciężarówki.
Poprawcie zrzuty pojazdów, np: motocykl wcale się nie pojawia po wezwaniu, czasem też się nie pojawia pojazd pancerny, a jeśli już to kilkaset metrów dalej... najczęściej tak jest z helikopterem, w dlc nr bardzo fajnie działa ta opcja.
W ekstremalnym poziomie trudności dajcie możliwość włączenia chmurek wykrycia.

DLC Narco Road
Dlaczego musimy tworzyć nową postać w tym dodatku zamiast korzystać z tej co mieliśmy?
A tak z innej beczki... Sterowanie helikopterem i samolotem jest beznadziejne w tym dodatku. Latając helikopterem miałem wrażenie jak by były włączone jakieś asysty latania (lekkie wznoszenia, opadania i skręty), a samolotem to już kompletnie nie da się latać, można nim startować i lądować w pionie, leci zamiast prosto to po skosie (szczególnie to widać gdy się puści klawisz od przepustnicy - shift - i się szybuje albo podczas lądowania), lekki skręt to prawie jak gwałtowny, podczas startu można od razu zrobić nawrót o 180 stopni. Najlepiej byłoby gdyby sterowanie tymi pojazdami latającymi było takie same jak z podstawki, bo jest naprawdę dobre, a w dodatku Narco Road jest niedopracowane.
Brakuje ikonek odpowiadającym pojazdom w "zrzut pojazdu" w podstawowej wersji (motocykl, minibus) i w DLC, na radarze brakuje ikonek np: traktor, koparka... są ale jako ciężarówki.

UBI to w ogóle czyta?

lookasz88_PL
01-05-2018, 06:16 PM
cześć
ile czasu zajęło stworzenie całej mapy w Wildlands?

ci4ws0n
01-08-2018, 04:15 PM
Kiedy normalne PVP z respawnem? wszyscy siedzą w krzakach pochowani,tak duża ilość klas nie daje nic rozgrywce,skoro każdy kampi jak się tylko da.Kampania jest super,ale PVP? Poprzednia część miała moc,pomimo tylko 3 klas,małych map sprawiała dużo frajdy,coś się cały czas działo.Tutaj niestety biednie i nudno,potencjał ogromny lecz niedosyt jeszcze większy.Firma planuje coś zmienić w tym kierunku?