PDA

View Full Version : Gaz SMOKE lepszy niż C4 i granaty!

cropky
09-30-2016, 08:53 AM
Wszystko na filmiku. Zasięg działania lepszy niż C4 czy granatu. Strzałka pokazuje gdzie znajdował się pojemnik. Brak słów. Jak długo jeszcze takie błędy będą decydowały o wygranej czy przegranej????

https://youtu.be/F6VCW0Y8U9Q

Oczywiście raport do ubi poszedł - znaczy zgłoszenie, na które pewnie nikt nigdy nie odpisze.

UBI-Zuzu
09-30-2016, 11:49 AM
Cześć cropky,

dziękuję za zgłoszenie błędu tutaj i naszemu wsparciu technicznemu. Zespół przyjrzy się temu.

Zuzu

H3llGat3e_LW
09-30-2016, 01:47 PM
Oglądając to nagranie to nie granat smoke cie zabił tylko dostałeś strzła z pompy. Widać na powtórce odrzut po strzale i wtedy padasz.\
Błąd polega na tym że zły punkt jest animacji przejścia z detonacji na broń i możliwości strzału.
Wg. mnie wszystko przebiegło dobrze poza tym strzelałeś w ramie i zadawałeś około 30 % obrażeń z maksymalnych mocy broni a dodatkowo obniżyłeś ją tłumikiem.
Pozdrawiam.

cropky
10-01-2016, 11:52 AM
Oglądając to nagranie to nie granat smoke cie zabił tylko dostałeś strzła z pompy. Widać na powtórce odrzut po strzale i wtedy padasz.\
Błąd polega na tym że zły punkt jest animacji przejścia z detonacji na broń i możliwości strzału.
Wg. mnie wszystko przebiegło dobrze poza tym strzelałeś w ramie i zadawałeś około 30 % obrażeń z maksymalnych mocy broni a dodatkowo obniżyłeś ją tłumikiem.
Pozdrawiam.

Wygląda na to, że masz rację. Syn zwrócił mi uwagę, że pokazane jest, iż zginąłem po strzale, a nie od ładunku. W takim razie szkoda, że nie mam widoku tamtego gracza. Skłaniam się ku temu, że jest to opóźnienie w moim widoku, które raportuję już od jakiegoś czasu.