PDA

View Full Version : Gra rankingowa level "0"

NG_POETA
10-03-2016, 04:34 PM
Witam, jak to jest możliwe? Proszę o sprawdzenie gracza z filmu level "0" pod kątem użycia zewnętrznego dodatku do gry wspomagającego brak mózgu u gracza :)

https://youtu.be/XLREvDhhvuE

UBI-Zuzu
10-04-2016, 09:39 AM
Cześć MaXx_-_,

gracz o takim poziomie mógł wziąć udział w meczu rankingowym, jeśli gracz z poziomem +20 zaprosił go do wspólnej gry.
Jeśli widziałeś, że taki gracz zachowywał się podejrzanie, zgłoś go proszę jak wszystkich innych graczy, którzy zachowują się podejrzanie.

Zuzu

NG_POETA
10-04-2016, 10:37 AM
Czyli ubisoft uważa że to jest ok? Przecież to w żaden sposób nie jest wyrównana rozgrywka, ale pomijając ten fakt że już tam był to druga rzecz znajomość mapy przy levelu "0" jest żadna a tu nagle idealnie w momencie w którym znajdujemy się od jego strony zaczyna strzelać oprócz mnie zginął jeszcze jeden kolega, nie wiem czy dobrze pamiętam ale czy nie jest potrzebne ukończenie misji za nim pojawi się możliwość gry w trybie wieloosobowym ? Wnioskuję za zmianą zasad dołączania do rozgrywek rankingowych od lvl 20 bez możliwości zapraszania lvl poniżej 20. Inaczej to nie dojdziemy do poprawy rozgrywek.

Newbie_Player
10-04-2016, 10:56 AM
To samo mówiłem już jakiś czas temu, by to zmienić, ale oni albo mnie olewają i całą resztę albo w Ubisofcie pracują sami flegmatycy i im to schodzi ;P

UBI-Zuzu
10-04-2016, 12:10 PM
Dziękuję Wam za Waszą opinię na ten temat, zostanie ona przekazana zespołowi.

Jak wspomniałam powyżej, jest możliwość dla takich graczy do dołączania do meczu w określonych warunkach. Sama znajomość mapy nie jest niczym podejrzanym - bywa na przykład, że gracze konsolowi obeznani już z grą kupują ją ponownie na PC by pograć ze znajomymi.
Jeśli obserwujecie podejrzane zachowania pozwalające przypuszczać, że dany gracz korzysta z cheatów, proszę o zgłaszanie takiego użytkownika za pomocą przycisku w grze bądź zgłoszenia do naszego wsparcia technicznego.

Zuzu

cropky
10-04-2016, 12:30 PM
To dziwne, że gość wyszedł od razu gdy dowiedział się, że poszedł raport oraz, iż jest materiał wideo.
Jak chcesz to mogę wstawić to.

Gelurafal
10-04-2016, 01:39 PM
Ja w tym filmiku nie widzę nic co było by dziwne jakieś gracz z dużym doświadczeniem założył nowe konto został zaproszony przez swoich znajomych i grają razem. Mając 2-3 takich graczy z nowymi kontami system dobiera im słabszych przeciwników i bardzo łatwo jest im wygrać takie mecze. Widać że gracz gra bardzo agresywnie, wie dokładnie z jakiej strony możecie zacząć, czyli ma duże doświadczenie. Może na początku to wygląda dziwnie ale takich graczy łatwo poznać, koledzy z drużyny to diamenty, platyny z 150-200 lvl a w drużynie 1 albo 2 graczy z 0-30 lvl.

Newbie_Player
10-04-2016, 09:08 PM
dziwne czy tez nie dziwne, normalne czy tez nie, chodzi o to ze jak takie pseudo pro gracze chcą grać rankingowe to niech najpierw wbiją ten 20 lvl z innymi noobkami, i nie ważne czy ma znajomych co zapraszają czy tez nie. Blokada rankingowych i koniec, aż 20 będzie na karku.

NG_POETA
10-05-2016, 10:21 AM
Ja w tym filmiku nie widzę nic co było by dziwne jakieś gracz z dużym doświadczeniem założył nowe konto został zaproszony przez swoich znajomych i grają razem. Mając 2-3 takich graczy z nowymi kontami system dobiera im słabszych przeciwników i bardzo łatwo jest im wygrać takie mecze. Widać że gracz gra bardzo agresywnie, wie dokładnie z jakiej strony możecie zacząć, czyli ma duże doświadczenie. Może na początku to wygląda dziwnie ale takich graczy łatwo poznać, koledzy z drużyny to diamenty, platyny z 150-200 lvl a w drużynie 1 albo 2 graczy z 0-30 lvl.

Nie zdziwiło by mnie nic więcej ale podejrzenia zostały poparte jeszcze jedną rzeczą ten sam gracz wyszedł z gry pod koniec tej samej rundy więc może jednak nie do końca jest tak jak piszesz?
Ja też czasem zastrzelę kogoś w sposób budzący pewne podejrzenia i też widzę że ktoś mnie oskarża o haxy ale ja wiedząc że jestem czysty pozostaje w grze do samego końca a nie uciekam jak by ktoś odkrył prawdę na mój temat.http://s10.ifotos.pl/img/opuszczan_arxxrqh.jpg