PDA

View Full Version : Heroes VII - Aktywacja dodatku spowodowała utratę przedpremierowych bonusów

Asgraf
10-03-2016, 11:08 PM
Jestem posiadaczem pudełkowej edycji Heroes VII zakupionej rok temu w łódzkim empiku (aktywowana na Uplay za pomocą załączonego w pudełku kodu) która zawierała w sobie wszelkie przedpremierowe bonusy takie jak na przykład dodatkowi bohaterowie do wyboru.
W ten weekend otrzymałem w ramach prezentu imieninowego samodzielny dodatek Trial by Fire w formie elektronicznego prezentu na platformie Steam.
http://store.steampowered.com/app/445310
Po zainstalowaniu Trial by Fire za pomocą steam (który zainstalował mi się w osobnym katalogu) przy pierwszym uruchomieniu wyskoczyło mi okienko Uplay zapytało mnie czy powiązać tą grę z moim kontem Uplay. Potwierdziłem i uruchomiłem grę.
Czyli mam obecnie grę zainstalowaną dwukrotnie w dwóch osobnych katalogach raz za pomocą Uplay i drugi raz za pomocą Steam.
Po uruchomieniu gry zauważyłem że podstawka i samodzielny dodatek poprawnie się "sparowały" i mam do wyboru obie kampanie zarówno z podstawki oraz dodatku i to niezależnie czy uruchomiam wersję steam czy uplay.
Przy próbie uruchomienia pojedynczego scenariusza od razu rzuciło mi się w oczy że ubyło mi bohaterów dostępnych do wyboru i to pomimo że uruchamiałem wersję zainstalowaną za pomocą Uplay.
Po dokładniejszym śledztwie okazało się że aktywacja dodatku spowodowała utratę nie tylko bonusowych bohaterów ale też wszystkich innych DLC które wcześniej posiadałem.
W sekcji "Zawartość do pobrania" miejscu gdzie wcześniej miałem napisy "Masz tę grę" teraz mam niebieskie buttony "Kup teraz".
Chciałbym zatem prosić o zwrot wszelkich utraconych przeze mnie DLC

UBI-Zuzu
10-04-2016, 11:00 AM
Cześć Asgaf, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć, że przytrafiła Ci się taka rzecz. Nasi konsultanci powinni być w stanie pomóc Ci w tej sprawie. Możesz się z nimi skontaktować otwierając zgłoszenie na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL) bądź dzwoniąc pod numer: 22 306 00 63.

Zuzu