PDA

View Full Version : Problem z aktywacją gry ze steam

ProfesorBoom
10-07-2016, 03:41 AM
Wtam.
Mam pewien problem a mianowicie kupilem grę jaką jest R6sige starter edytion na platformie Steam. Zainstalowałem grę. Nacisnąłem przycisk GRAJ. Kazało mi zalogować sie do UPlay więc się zalogowałem. Następnie wyskoczyło mi okno z aktywacją klucza. I tu zaczyna się mój problem gdyż nie moge nigdzie znaleźć tego klucza na steam. Po ponownym uruchomieniu gry dalej wyskakuje okno z aktywacją klucza.
Proszę o pomoc.

UBI-Zuzu
10-07-2016, 03:59 PM
Cześć ProfesorBoom, witaj na forum!

Spróbuj proszę reinstalacji / aktualizacji Twojego klienta Uplay. Powinien wówczas przestać pytać Cię o klucz.

Zuzu

ProfesorBoom
10-10-2016, 07:59 PM
Niestety nie pomogło. Jakieś inne sugestie?

cropky
10-10-2016, 11:24 PM
Ja ci wkleję jaką dostaniesz odpowiedź:

Dosyć nietypowa sytuacja. Polecam skontaktowanie się z naszym wsparciem technicznym (https://support.ubi.com/pl-PL), nasi konsultanci przyjrzą się bliżej tej sytuacji.

Zuzu

A za miesiąc może dłużej będzie mail z przeprosinami za zwłokę oraz prośbę o podanie logów. Za kolejne kilka tygodni sam stwierdzisz, że to nie ma sensu bo goście są niekompetentni. Kupiłeś Twój problem i radź sobie sam ;)

Spróbuj tak.
Zainstaluj Uplay, zaloguj się na niego (bo zakładam, że masz już konta w ubis...). Wtedy uruchom Steam i odpal grę.

ProfesorBoom
10-11-2016, 02:00 PM
Teraz jest tak, że w upaly w bibliotece jest pokazane the crew i R6. Więc zakladam za kiedy polaczylem konta to zostala aktywowana. Po nacisnieciu Graj na UPLAY w bibliotece dalej kaze mi wpisac ten glupi klucz. Ludzie o co chodzi? Jezeli gra zostala aktywowana to po co mam wpisywac klucz?! To jest ciekawe. A i twój sposób nie zadzialal. :/
PS: the crew dziala bez zazutu i nigdy zadnego klucza nie chcialo.

UBI-Zuzu
10-11-2016, 02:11 PM
@ProfesorBoom,

w takim razie skontaktuj się prosze w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym, nasi konsulantci sprawdzą, co się dzieje. Możesz skontaktować się z nimi poprzez otwarcie zgłoszenia na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL/), bądź też telefonicznie: 22 306 00 63.

Zuzu