PDA

View Full Version : Aktualizacja a FPS i PING

cropky
10-13-2016, 09:50 AM
Po wczorajszej aktualizacji spadła mi ilość klatek o 2-3 oraz wzrósł ping. Czy to miała być aktualizacja poprawiająca coś czy raczej miała na celu zniszczenie tej gry?

A że jeszcze tylko wspomnę, iż teraz czekam wieki na dołączenie do drużyny i znalezienie przeciwnika...

"Dobra zmiana"... Gdzie ja to słyszałem?

EDIT:
A nowego haxa nie opanowaliście. Nie stać was na zakup konta premium i analizę? Z dzisiejszej rozgrywki:
Gość wpada IQ przez okno, będąc na linie podczas wchodzenia strzela w 3 różnych kierunkach z perfekcyjnym celowaniem i zabija 2 gości po czym dokładnie wie skąd ja wchodzę i ledwo wychylam głowę i pach - 3 perfekcyjny strzał.

EDIT2:
Może mi ktoś wytłumaczyć jak gość grający jako ASH może być szybszy niż kule? Wiem, że ASH jest szybka, ale bez jaj...

Newbie_Player
10-13-2016, 07:57 PM
To nie tylko ASH, bo miałem bitwę co nasz zapierdzielał jak popierniczony ( jak byłem na jego kamerce a grał bodajże SLEDGE jak mnie pamieć nie myli). Wpierw myslałem ze to kolejna perełka bugsoftu, ale to sie zbyt często zdarza by to bug był ( A nagrywać nie będę bo wtedy strasznie mi fps spada, bądź coś źle poustawiane mam ) by to bug był