PDA

View Full Version : Zmiana podświetlenia czcionki na głównej stronie forum technicznego

NG_POETA
10-16-2016, 01:19 PM
Witam, wnioskuję o zmianę kolorystyki czcionki na głównej stronie forum technicznego ponieważ jest nie widoczna na ciemnym tle czarna czcionka. Załączam screen na którym widać że nie widać.http://ifotos.pl/zobacz/forum-R6j_arspeqx.jpg

unk4ss
10-16-2016, 03:36 PM
mam tak samo. żeby się zalogować muszę trafiać "na oko".

Przy okazji inne pytanie. Czym jest podyktowana niekonsekwencja, że dron gracza atakującego jest unicestwiany w momencie wyciągnięcia drugiego drona ? Jak dla mnie jest to nielogiczne.

UBI-Zuzu
10-18-2016, 02:21 PM
Cześć M.a.X.x_,

dziękuję za informację, przekażę ją i zobaczę, co da się z tym fantem zrobić.

@unk4ss, w sprawie tego problemu, jeśli masz taką możliwość, pokaż mi proszę nagranie sytuacji o której mówisz w oddzielnym wątku, przyjrzę się temu.

Zuzu

unk4ss
10-19-2016, 07:07 PM
a miło by było, jakby na forum używana była nasza strefa czasowa, a nie jakaś chińska...

UBI-Zuzu
10-20-2016, 01:03 PM
Domyślnie ustawiona jest GMT, natomiast każdy z użytkowników może ustawić dla siebie dowolną strefę czasową - jeśli chciałbyś zmienić strefę czasową, kliknij "Settings" w górnym pasku. W menu ustawień, na lewym pasku pod "My Settings >My Account>" kliknij General Settings. Na liście, która się pojawi, możesz między innymi ustawić strefę czasową.

Zuzu

unk4ss
10-20-2016, 05:16 PM
A faktycznie jest. Nie zauważyłem "Settings" bo czcionka zlewa się z tłem; to co Max pisał