Zmiana podświetlenia czcionki na głwnej stronie forum technicznego

Witam, wnioskuję o zmianę kolorystyki czcionki na głwnej stronie forum technicznego ponieważ jest nie widoczna na ciemnym tle czarna czcionka. Załączam screen na ktrym widać że nie widać.http://ifotos.pl/zobacz/forum-R6j_arspeqx.jpg

unk4ss's Avatar Senior Member
    mam tak samo. żeby się zalogować muszę trafiać "na oko".

Przy okazji inne pytanie. Czym jest podyktowana niekonsekwencja, że dron gracza atakującego jest unicestwiany w momencie wyciągnięcia drugiego drona ? Jak dla mnie jest to nielogiczne.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć M.a.X.x_,

dziękuję za informację, przekażę ją i zobaczę, co da się z tym fantem zrobić.

@unk4ss, w sprawie tego problemu, jeśli masz taką możliwość, pokaż mi proszę nagranie sytuacji o ktrej mwisz w oddzielnym wątku, przyjrzę się temu.

Zuzu

a miło by było, jakby na forum używana była nasza strefa czasowa, a nie jakaś chińska...

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Domyślnie ustawiona jest GMT, natomiast każdy z użytkownikw może ustawić dla siebie dowolną strefę czasową - jeśli chciałbyś zmienić strefę czasową, kliknij "Settings" w grnym pasku. W menu ustawień, na lewym pasku pod "My Settings >My Account>" kliknij General Settings. Na liście, ktra się pojawi, możesz między innymi ustawić strefę czasową.

Zuzu

A faktycznie jest. Nie zauważyłem "Settings" bo czcionka zlewa się z tłem; to co Max pisał