co znw grane? Ddos?

Wiadomo ze wczoraj serwery w kulki grały i nawet zalogować sie nie dało do supportu jak i na to niby forum, myślałem ze Wasze "spece" sie uporały z tym a tu kupa.
    Co usiłuje sie zalogować do gry to albo tworzy oddział w cholerę długo i jeszcze trochę, albo błąd 0x0fffffff czy jakoś tak i dupa. A jak sie juz uda połaczyc to tryb NAT ograniczony wszelkie moje postępy w grze wyzerowane, raz sie udało połączyć co było ok ale bitwa i wywaliło wszystkich z bitwy. Dodam by mnie nie kierować na żadnego fejsa ani twicha bo ja tego nie używam i nie będę używać. Spamujecie ze wyprzedaże macie ale jak byście chociaż jedną gre zrobili jak sie nalezy a nie ciągle to nowy syf wypuszczacie.... byle hajs sie zgadzał, a fuszere taką ***** ze głowa mała.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Noob_Player,

w dniu wczorajszym doświadczaliśmy problemw z serwerami, na forum była informacja o tym w formie ogłoszenia.
    Ogłoszenia pojawiają się, jeśli ma miejsce usterka / przerwa techniczna obejmująca wiele tytułw - można je znaleźć w menu subforw, zaraz pod headerem.

Zuzu