Brak modw w wyposażeniu

Sprawa ma się jak w tytule. Po zainstalowaniu patcha 1.4 dostrzegłem brak kilku (pewny brak 4) (Wyśmienitych) filetowych modw z poziomu 32. Tyczy się to wyłącznie modw ktre posiadały następujące statystyki Wytrzymałość + Ilość amunicji (10-11%). Inne mody posiadające Elektronikę + ilość amunicji jakie posiadałem zostały w niezmienionej formie.
    Z tym samy problemem spotkałem się na PTSie kiedy przeniesiono 2gi raz postacie graczy z normalnego serwera. Wwczas nie zgłosiłem tego problemu bo chciałem zobaczyć czy taki sam efekt będzie kiedy kolejny 3ci raz zostaną przeniesione moje postacie na PTS co jak wiadomo nie miało już miejsca.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć YamatoBomber,

czy może pamiętasz nazwę modw, ktrych brak zauważyłeś?

Zuzu

Bazując na nazwie modw z elektroniką były to losowo generowane Prototypowe Mody z Wytrzymałością zdobyte z otwartych skrzynek na Darkzonie.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Dziękuję za informację. Dobrze się domyślam, że platforma to PC? I czy może miałeś okazję słyszeć o innych graczach doświadczających takiej sytuacji?

Zuzu

Tak platforma to PC. I nie widziałem aby na oficjalny forum ktoś poruszył podobny problem.