Problem z uruchomieniem dodatku do Heroes VI

Witam. Niedawno kupiłam dodatek Cienie mroku do Heroes VI (w wersji cyfrowej). Według sprzedawcy instalator powinien był uruchomić się po aktywacji klucza. Nic takiego nie nastąpiło, chociaż klucz został zaakceptowany. Proszę o pomoc w tej sprawie

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Silmarien1973, witaj na forum.

Upewnij się prosze, że Twoja gra Heroes 6 jest w pełni zaktualizowana. Dopˇki bazowa wersja gry nie jest w pełni zaktualizowana, dodatek jedynie się odblokowuje, ale nie rozpoczyna się jego instalacja.

Zuzu

Hej. Rzeczywiście okazało się, że nie aktualizuje się do wersji 2.1.0 automatycznie. Nie zauważyłam tego wcześniej. Pobrałam patch, zainstalowałam, ikonka zmieniła się na Shades of Darkness. Zadowolona wbijam do gry, a tu niespodzianka. Zawartość zablokowana. Ponowne wpisanie klucza nic nie daje, bo już został użyty i przypisany do mojego konta. Wydawało by się (tak na chłopski rozum), że już raz przypisany klucz powinien był z automatu odblokować właściwą zawartość, jednak tak się nie dzieje. Ponowne kupowanie gry nie wchodzi w rachubę Liczę na jakieś konstruktywne sugestie. Pozdrawiam

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Jeśli tak to wygląda, skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym - nasi konsultanci doplinują, by klucz został właściwie przypisany i działał właściwie.

Zuzu